Asystent mobilny (terenowy)

Asystent mobilny (terenowy)

W związku z rozwojem działu asystentów mobilnych w największych miastach w Polsce, poszukujemy osób, które chciałyby podjąć się dorywczej pracy w charakterze asystenta terenowego.

Praca polega na realizacji różnego rodzaju zadań na terenie wybranego miasta. Dla przykładu:

  1. Odebranie rzeczy np. koszuli z pralni,
  2. Dostarczenie dokumentów do urzędu,
  3. Zrobienie drobnych zakupów,
  4. Odebranie przesyłki kurierskiej,
  5. Zakup biletów.

Wachlarz możliwości jest nieograniczony i zależy od potrzeb klientów. Bez względu na rodzaj zadania, możesz liczyć na nasze stałe wsparcie, będziemy dla Ciebie pomocą na każdym etapie realizacji zadania, również w kontakcie z klientem.

Jest to praca dodatkowa i tylko od Ciebie zależy czy przyjmiesz od nas zlecenie. Bez obaw, jeżeli Twoja dostępność będzie w danym momencie ograniczona, odezwiemy się przy kolejnej okazji, zależy nam na długofalowej współpracy. Nie gwarantujemy stałej ilości zleceń w miesiącu, aczkolwiek ze względu na stale rosnącą liczbę klientów, jest ich coraz więcej.

Stawka godzinowa: 20 zł netto/h (do ręki).
Umowa zlecenie na cykliczną współpracę lub przed każdym zadaniem.

Prosimy o nie wypełnianie poniższego formularza.
Jeżeli masz pytania lub chciał(a)byś zgłosić swoją kandydaturę, napisz do nas na maila PRACA@BRELLA.PL w tytule wiadomości wpisując – Asystent terenowy.

Dziękujemy i do usłyszenia.
Zespół Brella

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!