Szukaj w:

24 i 25 mara 2023 r. obyła się kolejna edycja konferencji i targów Invest Cuffs

24 i 25 mara 2023 r. obyła się kolejna edycja konferencji i targów Invest Cuffs. Była to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które rokrocznie przyciąga do Krakowa tysiące inwestorów indywidualnych i ekspertów branżowych. Nie inaczej było i tym razem. W ciagu tych dwóch dni, krakowskie centrum kongresowe ICE odwiedziło bowiem ponad 7300 uczestników tego niezwykłego wydarzenia.
Tegoroczna edycja Invest Cuffs była rekordowa pod każdym względem. W wydarzeniu wzięło udział ponad 7300 uczestników. Wysłuchali oni łącznie 75 godzin i 50 minut prelekcji oraz debat prowadzonych przez przeszło 170 prelegentów nierzadko na 5 salach wykładowych równocześnie.
Nowością w tegorocznej edycji była aplikacja mobilna umożliwiająca uczestnikom komunikowanie się między sobą i networking. Łączny czas zaangażowania uczestników Invest Cuffs 2023 w aplikacji wyniósł 26 dni, 2 godzin, 53 minuty i 34 sekundy, co wprost wskazuje, że narzędzie to bardzo im się spodobało.
Invest Cuffs to jednak nie tylko wykłady i networking. W wydarzeniu tym wzięło bowiem udział także ponad 100 partnerów, których standy wystawiennicze wypełniły cztery piętra Centrum Kongresowego ICE Kraków. Uczestnicy mogli tam zapoznać się z ofertą brokerów, domów maklerskich, spółek giełdowych, firm oferujących alternatywne formy inwestowania i wiele więcej.
Jak co roku, pierwszego dnia wydarzenia odbyła się również uroczysta gala, podczas której uhonorowane zostały osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju branży inwestycyjnej w Polsce. Wartym podkreślenia jest, iż laureaci tego prestiżowego plebiscytu wyłaniani są w otwartym głosowaniu. W tegorocznej jego odsłonie internauci oddali niemal 120 tysięcy głosów.
Nowością było przyznanie Srebrnych Laurów Invest Cuffs osobom i podmiotom, które w głosowaniu internautów zajęły drugie i trzecie miejsca.
– Od dziewięciu lat nagradzamy w Konkursie Invest Cuffs osoby i podmioty cenione w środowisku inwestycyjnym, które konsekwentnie realizują obrany cel i pociągają za sobą innych. Obserwujemy wszyscy jak wielkie emocje towarzyszą temu wydarzeniu. Ale patrząc na te wszystkie lata naszego Konkursu, zauważamy jak niewiele czasami dzieli zwycięzców danej kategorii od osób czy podmiotów na kolejnych miejscach. Dlatego Zarząd Fundacji Invest Cuffs zdecydował, że tegoroczna edycja Konkursu różnić będzie się od dotychczasowych. Choć dotychczas nagradzani byli jedynie zwycięzcy w każdej z kategorii konkursowych postanowiono, że w tym roku zostaną wręczone wyróżnienia w postaci Srebrnych Laurów Invest Cuffs. Otrzymają je osoby i podmioty, które znajdą się na dwóch kolejnych miejscach w głosowaniu internautów – wskazał Zarząd Fundacji Invest Cuffs.
Podobnie jak przed rokiem, znany krakowski artysta Marek Stankiewicz będący twórcą wszystkich statuetek od samego początku istnienia konkursu przygotował w tym roku również jedną, wyjątkową statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpiło bursztynowe serce. Statuetka ta wystawiona została na specjalną licytację, z której zyski zostaną w pełni przeznaczone na wsparcie działalności Fundacji Embrace w realizacji jej celów i inicjatyw edukacyjno-rozwojowych dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.
Invest Cuffs 2023 podniosło poprzeczkę bardzo wysoko i to zarówno pod względem merytorycznym, jak również organizacyjnym. Organizatorzy zapewniają jednak, że przyszłoroczna, jubileuszowa edycja będzie jeszcze lepsza. Nie pozostaje nam więc nic innego jak już teraz zaprosić Was na to niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się 5 i 6 kwietnia 2024 r.
Latest posts by Brella Magazyn (see all)
Zaciekawi Cię również:  Spotkanie inwestorów pod Tatrami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *