Szukaj w:

Bieg firmowy po raz 16!

dwie osoby pokazujące aplikację biegu firmowego

Bieg firmowy to już coroczna tradycja. Również w tym roku patronujemy medialnie temu wydarzeniu. W formie hybrydowej odbędzie się już 22 maja 2021 roku, po to, aby po raz 16 pomóc małym bohaterom Fundacji Everest.

Bieg firmowy już od 2013 roku mobilizuje pracowników firm do aktywności fizycznej połączonej z działalnością charytatywną. 1 112 055 zł to magiczna kwota, którą udało się już przekazać aż 39 podopiecznym Fundacji Everest na przestrzeni 15 ostatnich edycji.

Sztafeta po zdrowie

W tym roku przed biegiem odbywa się sztafeta po zdrowie. To kilkutygodniowy cykl spotkań, eventów i treningów ze specjalistami z dziedziny szeroko rozumianej aktywności fizycznej oraz kondycji psychicznej. Spotkania marcowe odbywają się online w formie webinarów, interaktywnych warsztatów, czy indywidualnych konsultacji. Każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, może wziąć w nich udział! Natomiast kwiecień stoi pod znakiem profesjonalnych treningów online. Możesz w nich wziąć udział z dowolnego miejsca: dom, sala do ćwiczeń, plener, a nawet biuro!

Czy bieg firmowy to nadal bieg?

Choć idea projektu zakładała przebiegnięcie 5 km przez każdego uczestnika 5-osobowej drużyny firmowej, to tegoroczna hybrydowa edycja pozwala na rozszerzenie zakresu aktywności fizycznej. Spacer? Nordic walking? A może jednak bieg? Pokonaj dystans w taki sposób, jaki chcesz.

Logo Biegu Firmowego.

Zapisy trwają do 7 maja. Jednak tylko do końca marca istnieje możliwość zakupu pakietu PREMIUM. To jest najpopularniejszy zestaw, którego zakup gwarantuje otrzymanie koszulki technicznej z logiem firmy.

 

Jeżeli chcesz być na bieżąco z wydarzeniami, zapisz się na newsletter:

Newsletter Brella.pl

Zapisz się ...

Please wait...

Dziękujemy : )

Brella Magazyn
Latest posts by Brella Magazyn (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *