Szukaj w:

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

bieg_firmowy

Bieg Firmowy od lat emocjonuje pasjonatów biegania. Tegoroczna edycja wydarzenia zakończyła się 29 sierpnia 2020. W tym roku bieg przybrał zdalną formę. Pracownicy firm z całej Polski wzięli udział w wirtualnej sztafecie, aby pomóc potrzebującym z fundacji Everest.

Ideą biegu jest połączenie możliwości integracji firmowej ze sportowymi wyzwaniami oraz chęcią pomagania innym. W tym roku, mimo wyjątkowej formuły, w biegu wzięło udział ok. 8 tys. biegaczy z ponad 550 firm. Każdy z uczestników miał do pokonania 5 km w czasie jednej doby. Organizatorzy połączyli siły z technologią, ponieważ dystanse uczestników mierzone były za pomocą specjalnej aplikacji. Dzięki temu biegaczy można było spotkać w parkach, na ścieżkach i trasach biegowych nie tylko we Wrocławiu i Warszawie jak dotychczas. Forma biegu była dowolna, więc uczestnicy mogli biec indywidualnie lub ze znajomymi, w całej Polsce i poza jej granicami. Uczestnicy bardzo chętnie podzielili się z organizatorami swoimi zdjęciami z biegu.

bieg firmowyWyniki są dostępne na stronie Biegu Firmowego. Gratulujemy wszystkim drużynom niezwykłych sukcesów! Uczestnicy wspólnie przebiegli 37 937,5 km.

Do 2019 roku odbyło się aż 13 edycji, w których łącznie wzięło udział 47 tysięcy pracowników z ponad 1000 firm. Zobacz, jak wyglądał Bieg Firmowy w 2019 roku. Bieg Firmowy to niezwykła inicjatywa, której głównym celem jest niesienie pomocy dzielnym dzieciakom. W przeciągu tych kilku lat udało się przekazać już 829 180 złotych na ich leczenie i rehabilitację. W tym roku bieg odbył się dla dwunastu podopiecznych Fundacji.

Gratulujemy udziału w tej wyjątkowej edycji i zapraszamy do kolejnej edycji za rok!

bieg firmowy

Zaciekawi Cię również:  Class Ladies Kongres Healthy Lady 24 maja 2019

Jeden komentarz na temat “Bieg Firmowy: Remote Edition 2020”

  1. Pingback: Bieg firmowy po raz 15! Biegnij z nami po zdrowie i dla dzieciaków!
  2. Trackback: Bieg firmowy po raz 15! Biegnij z nami po zdrowie i dla dzieciaków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *