Szukaj w:

Bieg Firmowy: Remote Edition 2020

bieg firmowy we wrocławiu

Bieg Firmowy 2020 czas zacząć! Dołącz do tysięcy firmowych biegaczy, którzy poprzez integrację i wspólną aktywność pomagają dzieciom w walce o zdrowie. Już 29 sierpnia 2020 r., na terenie całej Polski, odbędzie się 14. edycja Biegu Firmowego.

W tym roku w trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz gwarancję organizacji wydarzenia organizatorzy zdecydowali się na wyjątkowe rozwiązanie.

Firmy, jak każdego roku, mogą pobiec i pomóc, tym razem w formie dobrze przemyślanej, wirtualnej sztafety biegowej. Podczas tegorocznej edycji każdy zawodnik z pięcioosobowej drużyny pokona dystans 5 km o dowolnie wybranej porze (godzina pomiędzy 00:00 a 23:59). O wyniku zadecyduje łączny czas wszystkich członków drużyny, mierzony przez dedykowaną aplikację mobilną. Nowa formuła pozwala na wzięcie udziału w biegu nie tylko firm z Wrocławia i Warszawy, ale również z całej Polski.

“Już po raz piąty, bierzemy udział w Biegu Firmowym, a trzeci raz z rzędu występujemy w roli Partnera Strategicznego. To jedno z tych wydarzeń, w które nasi pracownicy chętnie się angażują, w myśl postawy ‘support through sport’. I chociaż tegoroczna edycja jest inna od poprzednich, to i tym razem możemy liczyć na wsparcie naszych pracowników, którzy z telefonami w rękach, pobiegną na rzecz chorych dzieci. Cieszy nas to, że promując aktywność fizyczną, możemy okazać realną pomoc potrzebującym.” – mówi Roksana Aneta Obuchowska-Waslicka, Co-head Poland Communications w Credit Suisse.

Do 2019 roku odbyło się aż 13 edycji, w których łącznie wzięło udział 47 tysięcy pracowników z ponad 1000 firm. Zobacz, jak wyglądał Bieg Firmowy w 2019 roku.

Fundacja Everest

Fundacja organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie.

Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym.” – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Zaciekawi Cię również:  Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i ten magiczny czas z nimi związany.. ?

Brella Magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *