Szukaj w:

Blokchain Day 28 marzec Warszawa

Czas czytania artykułu: 2 minut(y)

Do wszystkich #BlokchainLovers #BlockchainLions #BlockchainEnthusiast. Zapraszamy Was na elitarne wydarzenie poświęcone zastosowaniom technologii Blockchain w Polsce i na świecie.

Tematem przewodnim Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners w dniu 28.03. w Mercedes-Benz w Warszawie będzie Blockchain dla biznesu. Spotkanie zostanie poświęcone między innymi platformom i strategiom blockchain-nowym. Podczas wydarzenia zostaną zademonstrowane i omówione już wdrożone rozwiązania Blockchain dla przedsiębiorstw oraz inne MVP (minimum value produkt) technologii Blockchain w Polsce i na świecie. Tematem przewodnim będzie decentralizacja w zakresie papierów wartościowych i regulacje sprzyjających tokenizacji. Spotkanie pozwoli bliżej zapoznać się z innowacjami w biznesie przez inwestorów w Blockchain.

Warto wspomnieć, że Waves posiada platformę Blockchain dla tokenizacji aktywów, co stawia to rozwiązanie na 22 miejscu kapitalizacji pod względem CoinMarketCap czy coinpaprika Korzysta z tego Blockchain projekt Tokenomica, biSecurities, BlockchainCar, Copernicoin, które zademonstrowane zostaną podczas wydarzenia.

Blockchain Alliance jest pierwszą organizacją, która zaprasza oficjalnie do Polski takiego dostawcę technologii. W ubiegłym roku zorganizował wspólną konferencję z udziałem Oracle Polska Microsoft Polska i IBM Polska na Akademia Leona Koźmińskiego – Kozminski University w zakresie Blockchain.

Blokchain Day – co nas czeka?

W dniu 28 marca 2019 w głównej siedzibie Mercedes-Benz Polska zaplanowano między innymi wystąpienia wytwórcy technologii Waves i jej możliwości zastosowania w zakresie tokenizacji aktywów przez Tokenomica. Prezentacje realnych implementacje polskich i zagranicznych startupów, korporacji technologicznych oparte na technologii Waves w zakresie automobility, carsharing, tokenizacji aktywów oraz narzędzia do marketingu wdrażanych i używanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. W tym dniu planowane są prezentacje MVP systemów firmy Veriori S.A. opartych o Hyper Ledger firmy IBM, rozwiązania Microsoft Azure wspierające funkcjonowanie sieci Waves. Nie zabraknie również wystąpień w zakresie prawa, sprzedaży, adopcji w branży Blockchain.

Spotkanie będzie promowało rozwój branży w bezpośredni sposób, łącząc naszych partnerów z kapitałem, klientami i możliwościami na powstającym rynku. Planowane są 20 – minutowe sesje matchmaking-owe przyspieszające generowanie kontaktów biznesowych.

Zaciekawi Cię również:  Jack Schwager gościem specjalnym Invest Cuffs

Pierwsza już o 10:20 Dlatego warto spotykać się z naszymi Partnerami i prelegentami na zasadzie “jeden do jednego” podczas przerwy kakaowej w salonie Mercedes-Benz jako Business to Business lub Business to Customer. Kolejną nowością na wydarzeniu będą części Hyde Park podczas przerw kawowych, kiedy to uczestnicy wydarzenia będą mogli zamarketingować swoją ideę, swój pomysł na forum ogólnym w krótkim 1- minutowych pitch-u.

Wydarzenie zakończy się dyskusją z prelegentami oraz sesją networkingową w Mercedes-Benz, ul. Gottlieba Daimlera 1, Warszawa. Spotkanie odbywa się częściowo w języku angielskim, w większości języku polskim.

Głównym gościem spotkania Blockchain Alliance będzie Waves Blockchain Platform.

Główny Partner wydarzenia jest Mercedes-Benz Financial Services, Partnerem wydarzenia Veriori. Wydarzenie ma miejsce w dużej mierze dzięki Partnerowi Blokchain Alliance Founder & CEO Mariuszowi Sperczyńskiemu z biSEC. Partonat merytoryczny KEZO Centrum Badawcze Polskiej Akademii Nauk. Partnerami medialnymi zostali BitHub.pl, Cloud Community Europe, Cloud Forum, Comparic 24.tv, Comparic.pl, Crowdfunding.pl, Cyfrowa Ekonomia, Finvestor, JPK Traders, Brella Blog, Brella, FinTechConnector, Audycja Innowacje na Start Radia Dla Ciebie

🔥Nie czekaj na 28 marca 😊 Zarejestruj się już dziś na Waves Blockchain Day w Warszawie. Link do agendy https://wavesblockchainday.evenea.pl/

Zaproszenie wideo:
https://www.facebook.com/BlockchainAlliance.io/videos/424318394805039/?notif_id=1553197445907710&notif_t=page_post_reaction

Plakat Blokchain Day

 

Plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *