Szukaj w:

Concierge – najważniejsze umiejętności na infografice

Concierge powinna cechować dobra komunikacja. Wykona za Ciebie telefon do Klienta, wyśle maila z prośbą o ofertę, a także zarezerwuje lot czy najlepszy stolik w restauracji. Jego drugie imię to dyskrecja. Możesz być pewny załatwienia sprawy z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

W tym zawodzie sprawdzają się głównie osoby odznaczające się niezwykłymi zdolnościami organizacyjnymi. Kto inny zamówi transport na lotnisko czy spotkanie, przygotuje harmonogram, a przede wszystkim dopilnuje terminów w kalendarzu jednocześnie dla wszystkich swoich Klientów? Concierge to osoba, przed którą nie ma żadnych tajemnic, wie, co w trawie piszczy. Bez problemu wyszuka dla Ciebie najciekawsze atrakcje, najlepsze restauracje, modne wydarzenia i niezwykły koncert. To osoba, dzięki której realnie odczujesz profesjonalne wsparcie. Cechuje go zwłaszcza niezawodność, cierpliwość i elastyczność. Konsjerż to osoba, której w pełni możesz zaufać.

Rozpiętość działań concierge jest bardzo szeroka. Zaczynając od załatwiania spraw, na które po prostu nie masz czasu lub ochoty, czyli wyprowadzanie psa, zawożenie dzieci do szkoły, robienie zakupów. Poprzez te bardziej skomplikowane, czyli aranżowanie spotkań, wyprawianie bankietów i tym podobnych. Kończąc na rzeczach nieprawdopodobnie trudnych, jak zakup niedostępnych biletów czy organizowanie wyjazdów zagranicznych na ostatnią chwilę. Concierge to osoba, która wyręczy cię w wielu sprawach. Przede wszystkim zorganizuje twoje marzenia oraz ofiaruje ci czas, którego nie będziesz pożytkować na czasochłonnym załatwianiu trudnych spraw.

Jakie są najważniejsze umiejętności, które powinien posiadać dobry concierge?

concierge

Dowiedz się więcej o tej usłudze na naszym blogu albo na Forbes.

 

Zapisz się na nasz newsletter:

Newsletter Brella.pl

Zapisz się ...

Please wait...

Dziękujemy : )

Brella Magazyn
Latest posts by Brella Magazyn (see all)
Zaciekawi Cię również:  Tam, gdzie jeszcze ciebie nie było, czyli kilka nowych pomysłów na udany urlop

Jeden komentarz na temat “Concierge – najważniejsze umiejętności na infografice”

  1. Pingback: Concierge - jakie ma zadania? - na blogu Brella.pl
  2. Trackback: Concierge - jakie ma zadania? - na blogu Brella.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *