Szukaj w:

[Infografika] Nowe umiejętności dla concierge w 2019

Czas czytania artykułu: < 1 minuta

Jakie są najważniejsze umiejętności, które powinien posiadać dobry concierge?

Przede wszystkim powinna go cechować dobra komunikacja, concierge wykona za Ciebie telefon do Klienta, wyśle maila z prośbą o ofertę, a także zarezerwuje lot czy najlepszy stolik w restauracji. Drugie imię concierge to dyskrecja. Możesz być pewny załatwienia sprawy z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Conciergami zostają osoby odznaczające się niezwykłymi zdolnościami organizacyjnymi. Kto inny zamówi transport na lotnisko czy spotkanie, przygotuje harmonogram, a przede wszystkim dopilnuje terminów w kalendarzu jednocześnie dla wszystkich swoich Klientów? Concierge to osoba przed którą nie ma żadnych tajemnic, wie, co w trawie piszczy. Bez problemu wyszuka dla Ciebie najciekawsze atrakcje, najlepsze restauracje, modne wydarzenia i niezwykły koncert. Concierge to profesjonalne wsparcie, cechuje go niezawodność, cierpliwość i elastyczność. Concierge to osoba, której w pełni możesz zaufać.

Brella Magazyn

Magazyn dla skutecznych przedsiębiorców oraz kadry managerskiej, wspierający wiedzę w zakresie tematyki ogólnobiznesowej, managerskiej i motywacyjnej. Partnerem bloga jest Brella.pl, której oferta to głównie: Wirtualny asystent, Concierge i Wirtualny sekretariat. Sprawdź cennik i umów się ze swoim doradcą na rozmowę.

Latest posts by Brella Magazyn (see all)

Zaciekawi Cię również:  Modowe trendy, które sprawdzą się podczas spotkania biznesowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *