Szukaj w:

Jak działa usługa wirtualnej asystentki?

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Często zdarza nam się, że osoby zainteresowane usługami wirtualnej asystentki pytają, jak to wszystko działa. Postanowiliśmy to zwięźle wyjaśnić, aby każdy mógł być pewny, że już na starcie troszczymy się o pełną satysfakcję naszych Klientów.

Usługa wirtualnej asysty jest w naszym kraju jeszcze nowatorska. Tam, gdzie efektywność pracy jest priorytetem, a czas to pieniądz, zdalne wsparcie doświadczonej asystentki jest nie do przecenienia.

Poniżej przedstawiamy etapy współpracy z wirtualną asystentką:

1. Poznajmy się

Jesteś osobą, dla której zdalna asysta jest czymś nowym? Może masz już swoją asystentkę i zastanawiasz się, jakie są korzyści korzystania z Brelli? Bez względu, na jakim poziomie jest Twoja wiedza i doświadczenie w tym temacie, na spokojnie zapoznaj się z naszą stroną, opisem usługi, w przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – numer infolinii 611 100 100 lub adres e-mail biuro@brella.pl.

2. Sprawdź, zanim skorzystasz

Jeżeli pomoc wirtualnej asystentki nadal wydaje Ci się niejasna, nie wiesz jakie zadania możesz zlecać i czym zajmie się Twoja asystentka, masz możliwość skorzystania z okresu testowego. Wychodzimy z założenia, że nie każdy prowadzi tryb życia, w którym pomoc Brelli okaże się nieoceniona. Przetestuj usługę, aby zyskać pewność co do jakości pracy naszych asystentek i przystąp do grona naszych klientów dopiero wtedy, gdy będziesz tego na 100% przekonany(a).

3. Pierwsze zadanie

To najbardziej przyjemny moment, a zapewniamy, że będzie ich więcej. Zleć pierwsze zadanie i poczuj, jak przybywa Ci czasu – wolnego lub na czynności, które naprawdę są ważne. Zazwyczaj mamy opory przed zlecaniem tego, co sami potrafimy najlepiej zrobić. Jest to jednak domena osób, które nie do końca potrafią zarządzać swoim czasem. Przełam się, a zobaczysz, że w przyszłości na myśl o wykonywaniu wszystkiego we własnym zakresie będziesz reagować uśmiechem.

Zastanawiasz się nad pierwszym zadaniem? Sprawdź historie naszych klientów lub po prostu zadzwoń do nas Zajmujemy się wszystkim, co można wykonać na odległość, zdalnie. Nad realizacją Twojego zadania pracuje cały zespół.

4. Wybierz rodzaj umowy

Umowa godzinowa czy abonament miesięczny? Wybierz, co dla Ciebie będzie najlepsze. Co ważne, koszty outsourcingu asystentki są znacznie niższe niż koszty zatrudnienia dodatkowej osoby w Twojej firmie. Korzyści korzystania z Brelli znajdziesz na stronie O firmie. Pamiętaj, że bez względu na koszty czy czas trwania umowy, liczba zlecanych zadań asystentce jest nieograniczona. Dostępność i gotowość naszej firmy to połączenie dwóch etatów stacjonarnej asystentki, czyli 08:00 do 20:00.

Zaciekawi Cię również:  Dzień z życia asystentki

5. Poznajmy się … jeszcze lepiej!

Po podpisaniu umowy poprosimy Cię o wypełnienie formularza osobowego, który pozwoli na poznanie Twoich potrzeb, upodobań, ważnych dat i wszelkich innych istotnych tematów. Bez obaw, podasz tyle te dane, którymi będziesz chciał(a) się z nami podzielić. Wszystkie dane zostaną oczywiście poufne. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że powierzenie części zadań może wiązać się z ograniczonym zaufaniem i troską o bezpieczeństwo danych. Stąd też każda nasza umowa zawiera paragraf dotyczący ochrony danych osobowych oraz obszerną klauzulę poufności.  Dane naszych klientów są chronione, podchodzimy do tej sprawy bardzo restrykcyjnie. Budujemy silne relacje, a poczucie zaufania i bezpieczeństwo to podstawa naszego biznesu.

6. Gratulacje! Co dalej?

Podczas ustalania pierwszego wirtualna asystentka dopyta o szczegóły oraz określi czas potrzebny na jego wykonanie. W każdej chwili możesz zapytać, na jakim etapie jest Twoje zlecenie oraz zgłosić kolejną istotną sprawę (nie masz żadnych limitów, a na Twój wolny czas pracuje cały zespół).

Od teraz pozostaje Ci tylko myśleć o kolejnych zadaniach. Ciesz się swoim wolnym czasem, rozwijaj zainteresowania, proś o pomoc kiedy tylko jej potrzebujesz. Nie ma głupich pytań i zadań niemożliwych.

Zespół Brella. Unikatowe połączenie usług asystenckich i concierge.

Brella Magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *