Szukaj w:

Kobieta-rakieta na obcasach: Ula Zając Pałdyna opowiada o swoim pierwszym zwycięstwie

Czas czytania artykułu: < 1 minuta

Czy biznes i sport idą ze sobą w parze? Okazuje się, że w tak. Najlepiej wie o tym ktoś, kto działa aktywnie w obu dziedzinach. Na przykład startująca w biegach z przeszkodami specjalistka w dziedzinie HR-u, Urszula Zając Pałdyna.

Po pierwsze, prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów w obszarze rekrutacji i zarządzania talentami „HR na obcasach”. Po drugie, zdobywa medale w biegach: Bieg SGH, Biegnij Warszawo czy Runmageddon – ekstremalny bieg z przeszkodami. To zdecydowanie przedstawicielka generacji „kobiety-rakiety”, która poprzeczkę stawia wyżej niż wydaje się, że to możliwe. A jak osiąga swoje cele? Pracą, podnoszeniem swoich kwalifikacji i nieustannym pokonywaniem przeszkód.

Marka Tryumf postanowiła zapytać dziesięć osób, utytułowanych w różnych dziedzinach, o ich pierwszy sukces. Czy wiążę się z nim sama przyjemność, czy również trudy walki? Kampania „Pierwsze zwycięstwo” nawiązuje do mocy, jaką niesie ze sobą pierwszy medal, puchar czy inne zdobyte trofeum. To nieopisana radość, ale niemal zawsze okupiona niemałymi poświęceniami. A jak to się ma do zarządzania zasobami ludzkimi, i dlaczego sportowiec może lepiej radzić sobie w biznesie? Dowiesz się z wideo-wywiadu z Ulą Pałdyną!

Urszula Zając Pałdyna – z wykształcenia prawnik, certyfikowany trener oraz absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Od 10 lat zawodowo związana z branżą HR. Pracowała w agencjach pracy tymczasowej i doradztwa personalnego oraz w wewnętrznych działach HR. Czynny rekruter, osoba odpowiedzialna za budowanie wizerunku pracodawcy. Aktywny trener, prelegent oraz wykładowca akademicki. Prowadzi panele z pracodawcami oraz webinary. Autorka artykułów w prasie branżowej oraz ebooków. Wielokrotnie zapraszana do programów telewizyjnych i radiowych. Autorka bloga www.hrnaobcasach.pl

Zaciekawi Cię również:  Trudne rozmowy - 8 sposobów jak wyjść z nich mistrzowsko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *