Szukaj w:

Poznaj BENEFITY jakie pracodawca może zaoferować pracownikom.

Paradoksalnie benefity pracownicze, nie muszą być dla pracodawcy czymś kosztownym, istnieje bowiem mnóstwo benefitów, które pracodawca jest w stanie zapewnić pracownikom naprawdę niskim kosztem. W tym artykule postaramy się wymienić te naszym zdaniem najciekawsze, chociaż nie jest to łatwe zadanie, ponieważ każda ze znanych nam możliwości wydaje się być interesująca.

 

  1.   Możliwość pracy zdalnej

Oczywiście nie każda praca może być wykonywana zdalnie, jednak istnieje sporo miejsc pracy, w których warunki są zbliżone do tych jakie możemy uzyskać w domu. Praca z domu stanowi świetną możliwość, kiedy przykładowo nie czujesz się najlepiej, jednak nadal masz siły aby robić swoje 😉 Daje to bardzo duży komfort, którym nie pogardziłby żaden pracownik.

 

  1. Możliwość przyjścia do pracy z psem.

Coraz częściej słyszy się o tym, że zwierzęta w miejscach pracy polepszają atmosferę, w Brelli coś o tym wiemy 😉 Obecność zwierząt bardzo dobrze wpływa na większość pracowników w firmach (z wyjątkiem alergików), dlatego warto przemyśleć umożliwienie swoim pracownikom przebywanie w tak doborowym towarzystwie.

 

  1. Zamówienie posiłku raz w miesiącu opłacone przez pracodawcę.

Zrozumiałym jest, że nie każdy ma czas, aby przygotować sobie obiad do pracy na kolejny dzień. Pracownicy często w takich sytuacjach ratują się daniami gotowymi z pobliskich marketów. Ciepły i świeży posiłek wydaje się w takich sytuacjach zbawienny, dlatego jeśli pracodawca ma możliwość sfinansowania takiego posiłku warto, aby ją wykorzystał.

 

  1.   Zadbane miejsce pracy.

Czysta przestrzeń zdecydowanie jest w stanie umilić każdą nawet najbardziej wymagając pracę, głównie tą przy komputerze. Warto zadbać, aby pracownicy dobrze czuli się w pomieszczeniu w którym przebywają.  Duża ilość światła, porządek i ładny wystrój to na pewno aspekty, które nie zaszkodzą, a jedynie poprawią jakość pracy pracowników. Z tego względu zalecamy wszystkim pracodawcom zwrócenie na to uwagi 😊

 

  1.   Przekąski i napoje w kuchni.
Zaciekawi Cię również:  Small talk - w jaki sposób rozmawiać z klientami biznesowymi?

Drobne przekąski i napoje to coś za co z pewnością wielu pracowników uwielbia przerwy. Dzięki możliwości wypicia ciepłej kawy lub herbaty możemy poczuć się jak w domu, a to zdecydowanie zwiększa nasz komfort w miejscu pracy.

 

  1.   Kurs językowy w biurze w godzinach pracy.

Kurs językowy zwiększa możliwości nie tylko pracownicze, ale również firmowe. Dobra znajomość języka może pozwolić pracodawcy na poszerzenie swojej działalności dla klienteli spoza granic naszego kraju. Dodatkowo stanowi to genialną okazję do samorozwoju pracowników, a to wszystko w ramach godzin pracy, grzech nie skorzystać. 😉

 

Oto wszystkie propozycje jakie dla Was przygotowaliśmy, mamy nadzieję że dzisiejszy artykuł zaspokoił Waszą ciekawość. Już wkrótce więcej treści tego typu. Trzymajcie się. 😊

Latest posts by Brella Magazyn (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *