Szukaj w:

Revolut-ion!

Czas czytania artykułu: < 1 minuta

Revolut, londyńskie rozwiązanie fintech, to wielowalutowe konto wraz z kartą, stworzone specjalnie dla osób podróżujących. Zdobyło wielu fanów na całym świecie, zwłaszcza w Polsce. Mało jednak osób jeszcze wie, że Revolut proponuje również ciekawe rozwiązania dla klientów biznesowych. Z tego innowacyjnego pomysłu korzysta już ponad 20 tys. firm.

W Revolut możesz prowadzić bieżące firmowe rachunki wielowalutowe, w swojej ofercie mają aż 24 waluty i wciąż się rozwijają. Revolut rozlicza płatność po kursie międzybankowym, co jest najtańszą formą wymiany waluty. Otwarcie konta biznesowego online zajmuje tylko kilka minut, a wniosek rozpatrywany jest do 7 dni. Firma wspiera firmy jednoosobowe, freelancerów czy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Revolut oferuje również natychmiastowe przelewy w różnych walutach, co pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych opóźnień w płatnościach do innych firm na całym świecie.

W ofercie znajdują się również przedpłacone karty płatnicze dla pracowników firmy podpięte do rachunku firmy. Problem wymiany pieniędzy przed podróżą służbową znika całkowicie. Możesz zamówić fizyczną kartę, ale najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie tej wirtualnej. Revolut uruchomił także specjalną biznesową aplikację. Dzięki niej możesz śledzić wydatki z karty firmowej w czasie rzeczywistym – otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia o transakcjach na karcie. Możesz również zobaczyć szczegóły karty i jej PIN oraz zablokować lub odblokować kartę.

Jeżeli chodzi o wypłaty z zagranicznych bankomatów to Revolut podbiera 2% od każdej transakcji. Jednak płatności dokonywane kartą są darmowe.

Revolut, jak każda nowinka pojawiająca się na rynku, zdobył nie tylko rzesze fanów, ale też spotykało się z falą krytyki. Jednak najlepiej będzie samemu zweryfikować napływające opinie i sprawdzić, czy takie rozwiązanie nie jest przypadkiem najlepsze dla Twojej firmy. Zwłaszcza, że przez pierwsze 14 dni możesz skorzystać z Revoluta za darmo.

Zaciekawi Cię również:  Czy tradycyjne płatności odejdą do lamusa?
Latest posts by Brella Magazyn (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *