Szukaj w:

Wiosna pod znakiem Biegu Firmowego!

bieg firmowy

Wiosna pod znakiem Biegu Firmowego! Już ponad 8600 uczestników hybrydowej edycji, a zapisy nadal trwają.

Tylko do 7 maja można zgłosić firmę do charytatywnej sztafety Biegu Firmowego, w której biegnie już ponad 8600 uczestników z całej Polski. Licznik nie zwalnia tempa, a o rekordowych zapisach mówi się już teraz. Bieg Firmowy pobił wynik frekwencyjny z zeszłorocznej edycji, dając jeszcze większą nadzieję tegorocznym małym bohaterom Fundacji Everest.

„Wyjątkowa” to za mało, by określić tegoroczną edycję Biegu Firmowego. Jedna z niewielu? To wyrażenie wydaje się bliższe charytatywnej sztafecie. Dlaczego? Z dnia na dzień, organizatorzy pokrewnych inicjatyw biegowych, odwołują bądź przekładają swoje eventy, pozostawiając na linii startu spragnionych biegaczy. Mimo przykrych wiadomości, realizatorzy Biegu Firmowego, zastosowali zasadę „wszystkie ręce na pokład”, aby wydarzenie odbyło się w maju.

Tym sposobem powstała dedykowana sztafeta po zdrowie, która przez kilka ostatnich tygodni zagrzewa i mobilizuje uczestników Biegu Firmowego do wzmożonej aktywności fizycznej. Równolegle trwają wyzwania w aplikacji Activy. Uczestnicy rywalizują w niej między sobą o największą ilość przebytych kilometrów, motywując i przygotowując się na 22 maja. Organizatorzy nie zapomnieli również o atrakcyjnych nagrodach.  Udało się je pozyskać dzięki wielkim sercom partnerów wydarzenia.

Wydarzenie nie tylko dla biegaczy

Liczba zapisanych firm do 16. edycji Biegu Firmowego jest imponująca. Dodatkowym bodźcem zachęcającym do udziału w wydarzeniu, jest fakt, że standardowe 5km, obowiązujące przy charytatywnej sztafecie, można pokonać zarówno pieszo, jak i przy użyciu nordic walking. Organizatorzy, decydując się na ten krok, tłumaczą, że łączy nas wspólny cel, którym jest pomoc ośmiu podopiecznym Fundacji Everest.
– Nasza przygoda z Biegiem Firmowym trwa już trzeci rok. Dlaczego biegniemy? Bo nasi pracownicy wiedzą, jak osiągać wyniki w duchu zdrowej rywalizacji, doceniają dobro płynące z uprawiania sportu, ale przede wszystkim chcą pomagać osobom potrzebującym wsparcia. Od maja 2020 roku jesteśmy nową Dywizją globalnego koncernu ZF. Dlatego w tym roku pobiegniemy w większej grupie – zaprosiliśmy do udziału naszych nowych kolegów z innych lokalizacji w Polsce. Wspólnie możemy zrobić jeszcze więcej dobrego i dołożyć swoją cegiełkę do promowania aktywnego stylu życia – podkreśla Mirela Kik, Dyrektor Personalny ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Zaciekawi Cię również:  I Love Marketing, 13-15 marca 2019 w Warszawie
Trzeba się spieszyć!

Dla wszystkich firm, które chciałyby zaktywizować swoich pracowników, czeka pakiet startowy BASIC, czyli po prostu „kup i biegnij”. To jedyny w swoim rodzaju zestaw, oferujący udział w tegorocznej charytatywnej sztafecie biegowej oraz pakiet po zdrowie, dzięki któremu Twoja firma wystartuje w Biegu Firmowym 2021r. i skutecznie pomoże zadbać o kondycję wszystkich uczestników. Sprzedaż pakietów startowych BASIC potrwa do 7 maja. Po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do największego wiosennego wydarzenia biegowego w Polsce.

Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia ich kanałów społecznościowych, gdzie na bieżąco pojawiają się najnowsze informacje na temat biegu.

Fanpage: www.facebook.com/BiegFirmowy
Grupa: https://www.facebook.com/groups/1229534110774286
Instagram: www.instagram.com/biegfirmowy
LinkedIn: www.linkedin.com/company/biegfirmowy

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Boruszewska
tel. 787 958 715
aleksandra.boruszewska@compani.pl

Brella Magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *