Szukaj w:

Wirtualne asystentki – wsparcie w zadaniach prywatnych

Wirtualna Asystentka

Zdecydowana większość zadań realizowanych przez wirtualne asystentki Brella dotyczy kwestii służbowych. Często zdarza się jednak, że nasi klienci potrzebują wsparcia również w zadaniach prywatnych. Poniżej znajdziecie przykłady najpopularniejszych zleceń, które klienci bardzo chętnie oddają w nasze ręce.

Fachowiec potrzebny od zaraz

Przeciekający zlew, awaria prądu, zepsuta lodówka to tylko nieliczne z koszmarów, które mogą spotkać każdego z nas. Wbrew pozorom znalezienie kompetentnego fachowca, który będzie mógł wybawić nas z opresji w odpowiednim terminie, może być bardzo czasochłonne. Oczywiście  zdarzają się szczęśliwe chwile i nasz bohater zostanie znaleziony już przy trzecim połączeniu telefonicznym, jednak często takich telefonów trzeba wykonać dużo więcej. Sytuację komplikuje fakt, że nie wszyscy fachowcy słyszeli o Wirtualnym Sekretariacie Brella, przez co często nie mają czasu na rozmowy i do jednej osoby trzeba dzwonić kilkukrotnie. Na szczęście poszukiwania specjalistów od napraw wszelakich można oddelegować wirtualnym asystentkom.

Research przed zakupem

Planujesz zakup rowerka stacjonarnego? Twoja stara pralka błaga o przejście na emeryturę? Marzysz o wygodnym fotelu do pracy przy biurku? Oczywiście wszystkie te rzeczy możesz szybko i sprawnie zakupić przez Internet, ale… No właśnie! O ile samo złożenie zamówienia nie zajmuje dużo czasu, to zorientowanie się w tym, jakie możliwości oferuje nam rynek, może okazać się zadaniem bardziej angażującym. I tutaj pojawiamy się my – wirtualne asystentki Brella! Przedstawimy Ci najlepsze propozycje zakupowe uwzględniające cenę, termin dostawy, opinie użytkowników czy funkcje danego urządzenia.

Z nami rozwiniesz skrzydła

Chcesz nauczyć się języka obcego, zacząć ćwiczyć jogę, przejść na zdrowszą dietę, poszerzyć wiedzę marketingową? Nic mniej trudnego! Znajdziemy najlepszego korepetytora w Twoim mieście, zapiszemy Cię na zajęcia z jogi, zbierzemy oferty cateringów i prześlemy listę najlepszych książek i podcastów dotyczących marketingu! To jednak nie wszystko! Możemy zostać strażnikiem Twojej dyscypliny! W umówionym dniu zadzwonimy, aby przypomnieć o najbliższych zajęciach, zapytać o przestrzeganie diety i odpytać Cię z nowych czasowników.

Zaciekawi Cię również:  Delegowanie dla opornych
Odpocznij już przed wakacjami

Zorganizowanie rodzinnego wyjazdu już nie jedną osobę przyprawiło o ból głowy. Rezerwacja hotelu, zaplanowanie zwiedzania, sprawdzenie trasy, wynajem samochodu, zakup ubezpieczenia – to tylko niektóre z wakacyjnych wyzwań. Nie martw się! Kompleksowa organizacja wyjazdów to nasza specjalność! Chętnie pomożemy również na miejscu. Jeżeli będziesz potrzebować rezerwacji stolika w restauracji lub szybkiego znalezienia nauczyciela surfingu, dzwoń!

Zadbamy też o najmłodszych

Chroniczny brak czasu to coraz większy problem nie tylko wśród przedsiębiorców, ale również wśród.. rodziców! Nadmiar obowiązków domowych może przytłoczyć nawet najlepiej zorganizowane persony. Część zadań pośrednio związanych z opieką nad dziećmi mogą przejąć wirtualne asystentki. Znajdziemy najlepsze przedszkole, przeprowadzimy rekrutację opiekunki, zapiszemy na lekcje pływania, kupimy wózek spacerowy i zorganizujemy przyjęcie urodzinowe. Możemy też odbierać wszystkie Twoje telefony. Czasu spędzanego z najbliższymi nie powinno zakłócać absolutnie nic!

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wirtualna asystentka mogłaby pomóc w Twoich zadaniach domowych, zadzwoń lub napisz. Podpowiemy ?

 

Brella Magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *