Szukaj w:

Evernote! Za co kochamy ten notatnik?

evernote

Czas czytania artykułu: 2 minuty

Znalezienie idealnej aplikacji do planowania jest jak ze znalezieniem idealnej pary jeansów. Są trudne do zdobycia, ale jak już je znajdziemy to pozostajemy im wierni na długo. Tak samo jest z narzędziem do planowania.

Niektórzy z nas pozostają wierni papierowi i zapisują wszystko, co istotne w notatniku. Inni biegną z duchem czasów i organizują swoje życie przy pomocy internetowych aplikacji.

Zapamiętaj wszystko. Pracuj mądrzej. Zbierz wszystko razem.

To hasła przewodnie programu Evernote, z którego na chwilę obecną korzysta ok 200 mln użytkowników na całym świecie. Jest to jedna z popularniejszych aplikacji do zarządzania czasem, tworzeniem map myśli i przechowywaniem wszystkiego w jednym miejscu. Co ważne jest bezpłatna i kompatybilna na wszystkich urządzeniach.

Za co kochamy Evernote?

  • tworzenie nieograniczonej liczby notatników, gdzie każdy może dotyczyć innego tematu
  • nagrywanie notatek głosowych, przydatne, gdy jesteś w ruchu a w międzyczasie wpadają Ci pomysły, których nie masz czasu zapisać. Naciskasz przycisk, nagrywasz i gotowe!
  • „nożyczki sieciowe” – po prostu wycinasz fragment interesującej Cię strony internetowej (artykuł, zdjęcie, cytat) i tworzysz notatkę, którą możesz dowolnie edytować
  • wszystkie ważne dokumenty w jednym miejscu – masz problem ze zgubionym paragonem, wizytówką, biletem? Dzięki Evernote wystarczy zrobić zdjęcie telefonem i zapisać notatkę
  • lista zadań do zrobienia – „to do list” bardzo pomocna przy najważniejszych czynnościach do zrobienia danego dnia
  • tagowanie, czyli znaczniki – słowa kluczowe, które charakteryzują twoje notatki. Po kliknięciu na dany znacznik, wyświetlą się tylko te notatki, które są nim opisane.

Łatwość dodawania i organizowania informacji w programie jest największą jego zaletą. A dostęp do notatek z poziomu wielu urządzeń daje poczucie bezpieczeństwa, że o niczym już nie zapomnisz.

Jest jeszcze mnóstwo funkcji dostępnych w Evernote, właściwie codziennie można odkrywać coś nowego. Jedno jest pewne, jeśli jeszcze nie miałeś okazji korzystać z tej aplikacji to wiedz, że to najlepszy moment na początek tej przygody!

Zaciekawi Cię również:  TOP 5 najciekawszych zastosowań gamifikacji wewnątrz Twojej firmy

 

Zapoznaj się także z naszym zestawieniem najlepszych aplikacji to do. Zapisz się do newslettera:

Newsletter Brella.pl

Zapisz się ...

Please wait...

Dziękujemy : )

Brella Magazyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *