Concierge

To, że możesz nie znaczy, że musisz. Usługa concierge
Brella dla biznesu i osób prywatnych.

Lifestyle management, czyli zadania współczesnego concierge (konsjerża).

Concierge to usługa, która rozwija się na nieskończonym polu lifestyle managementu, w Brella to osoba, która wyręczy cię w wielu sprawach, zorganizuje twoje marzenia oraz ofiaruje ci czas, którego nie będziesz pożytkować na czasochłonnym załatwianiu trudnych spraw. Co to dokładnie oznacza?

Usługa typu concierge obejmuje prawie wszystko, co nie będzie przesadą. Osobisty konsjerż to opcja, która często jest oferowana przez banki niektórym klientom VIP, zdarza się też być częścią samochodowego pakietu assistance. Brzmi jak marnowanie potencjału tkwiącego w możliwościach tego zawodu? Może odrobinę… Na szczęście w latach 90. o zaletach pracy konsjerżów przypomnieli sobie amerykańscy oraz zachodnioeuropejscy biznesmeni.

Sprawdź również: Travel concierge

Serwis concierge Brella to jak człowiek orkiestra, któremu można powierzyć zadania wszelakie, także te specjalne, a nawet niemożliwe. To oferta nie tylko dla firm. Prywatny concierge może więc zadbać o to, by rzeczy w szafie jego klienta były czyste i wyprasowane, może też pomóc w zorganizowaniu kolacji z kontrahentem, lekcji śpiewu dla dzieci, szkoleniu dla psa, czy indywidualnego kursu salsy dla rodziców, stanowi pomoc dla seniorów.

Sprawdź również: Concierge nieruchomości

Do tej pory nic trudnego, prawda? A co jeśli:

  • kolacja z kontrahentem ma się odbyć w jego ulubionej restauracji, w której miejsca rezerwuje się z przynajmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem,
  • lekcji śpiewu dzieciom ma udzielić Tony Bennett,
  • szkolenie psa ma przeprowadzić Cesar Miller,
  • kurs salsy zaczyna się w stolicy Portoryko już za trzy tygodnie, a rodzice nie mają jeszcze załatwionej wizy?

I właśnie teraz do akcji wkracza konsjerż Brella, czyli człowiek, który sprawi, że nierealne stanie się osiągalne i że wszystkie możliwości będą w zasięgu twoich rąk.

Zastanawiasz się jak to działa? Sprawdź zakres funkcjonowania concierge Brella

concierge – brella.pl

Rozpiętość działań konsjerża jest przecież bardzo szeroka. Zaczynając od załatwiania spraw, na które po prostu nie masz czasu lub ochoty:

  • wyprowadzanie psa, zawożenie dzieci do szkoły, robienie zakupów,
  • poprzez bardziej skomplikowane, na przykład aranżowanie spotkań, wyprawianie bankietów i tym podobnych,
  • kończąc na rzeczach nieprawdopodobnie trudnych, jak zakup od dawna niedostępnych biletów na premierę spektaklu w Covent Garden Theatre czy organizowanie pełnych atrakcji wyjazdów zagranicznych na ostatnią chwilę.

Jak wybrać odpowiedniego concierge:

Jak widać zawód konsjerża to nic prostego, dlatego nie może go wykonywać każdy. Asystent, któremu są powierzane tak zróżnicowane i nierzadko bardzo wymagające zadania musi być doskonale zorganizowany, niezwykle komunikatywny oraz godny zaufania i lojalny. Bardzo ważna w tej pracy jest także rozbudowana sieć kontaktów, w tym kontaktów zagranicznych, by móc załatwić wszystko i wszędzie. Usługi concierge w Polsce stają się coraz bardziej popularne, a Brella daje gwarancję posiadania tych umiejętności i doświadczenia.

Prywatny concierge to usługa, która wydaje się bardzo ekskluzywna i niedostępna. Na świecie jest od dawna rozpowszechniona. W Polsce usługi concierge to dalej nowość jednak zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem? Do kogo jest skierowana? Praktycznie, każdego.

  • W Brelli, concierge jest odporny na stres, lubi zmienne warunki pracy, w skrócie, jest na wszystko gotowy i jednocześnie nie spodziewa się niczego. Co jeszcze? Zdolności negocjacyjne, kreatywność, upór, dyskrecja, zaangażowanie i pełne zrozumienie dla osób, z którymi się współpracuje.

  • Mamy także świadomość, że ludzie powierzając nam własne sprawy obdarzają nas niezwykłym zaufaniem, którego w żaden sposób nie można nadszarpnąć. Bardzo istotna jest też szeroka wiedza ogólna, umiejętność pozyskiwania informacji oraz dociekliwość.

  • Gdzie znaleźć odpowiedniego konsjerża? Można oczywiście przeprowadzić rekrutację i zatrudnić człowieka na podstawie CV i listu motywacyjnego. Jednak zdecydowanie lepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy nierzadko, by załatwić twoje sprawy, mają do dyspozycji cały zespół specjalistów z różnych dziedzin wraz z ich licznymi kontaktami i znajomościami w wielu środowiskach.

Concierge nie tylko dla firm

Osobisty Konsjerż to swego rodzaju asystent, który zadba o realizację powierzonych mu zadań zawodowych, a także spraw prywatnych, jak zrobienie zakupów, co jest dobrym rozwiązaniem np. dla seniorów. Usługa typu concierge sprawdzi się także dla małych i dużych firm, a nawet dla dzieci, gdy trzeba je odebrać ze szkoły, pomóc w pracy domowej, zorganizować przyjęcie urodzinowe.

Asystent concierge

Konsjerż jest osobą o bardzo szerokim spektrum działań. Musi charakteryzować się zaufaniem, lojalnością, komunikatywnością i zdolnościami organizacyjnymi. Oferowany przez nas serwis concierge w profesjonalny sposób zadba o Twoje spotkania, zorganizuje Ci przelot samolotem lub trudno dostępne bilety i zorganizuje atrakcyjne wakacje w ostatniej chwili. Tego typu pomoc poprawi także Twoją organizację czasu.

Skup się na byciu produktywnym, a nie zajętym. - Tim Ferriss
Sprawdź cennik concierge Brella
skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!