Concierge

To, że możesz nie znaczy, że musisz. Usługa concierge
Brella dla biznesu i osób prywatnych.

Lifestyle management, czyli zadania współczesnego concierge (konsjerża).

Concierge to usługa, która rozwija się na nieskończonym polu lifestyle managementu, w Brella to osoba, która wyręczy cię w wielu sprawach, zorganizuje twoje marzenia oraz ofiaruje ci czas, którego nie będziesz pożytkować na czasochłonnym załatwianiu trudnych spraw. Co to dokładnie oznacza?

Użycie stwierdzenia PRAWIE WSZYSTKO nie będzie przesadą. Dziś usługa konsjerża jest oferowana przez banki niektórym klientom VIP, zdarza się też być częścią samochodowego pakietu assistance. Brzmi jak marnowanie potencjału tkwiącego w możliwościach tego zawodu? Może odrobinę… Na szczęście w latach 90. o zaletach pracy konsjerżów przypomnieli sobie amerykańscy oraz zachodnioeuropejscy biznesmeni.

Usługa concierge Brella to jak człowiek orkiestra, któremu można powierzyć zadania wszelakie, także te specjalne, a nawet niemożliwe. Concierge może więc zadbać o to, by rzeczy w szafie jego klienta były czyste i wyprasowane, może też pomóc w zorganizowaniu kolacji z kontrahentem, lekcji śpiewu dla dzieci, szkoleniu dla psa, czy indywidualnego kursu salsy dla rodziców.

Do tej pory nic trudnego, prawda? A co jeśli:

  • kolacja z kontrahentem ma się odbyć w jego ulubionej restauracji, w której miejsca rezerwuje się z przynajmniej kilkumiesięcznym wyprzedzeniem,
  • lekcji śpiewu dzieciom ma udzielić Tony Bennett,
  • szkolenie psa ma przeprowadzić Cesar Miller,
  • kurs salsy zaczyna się w stolicy Portoryko już za trzy tygodnie, a rodzice nie mają jeszcze załatwionej wizy?

I właśnie teraz do akcji wkracza konsjerż Brella, czyli człowiek, który sprawi, że nierealne stanie się osiągalne i że wszystkie możliwości będą w zasięgu twoich rąk.

Zastanawiasz się jak to działa? Sprawdź zakres funkcjonowania concierge Brella

concierge – brella.pl

Rozpiętość działań konsjerża jest przecież bardzo szeroka. Zaczynając od załatwiania spraw, na które po prostu nie masz czasu lub ochoty:

  • wyprowadzanie psa, zawożenie dzieci do szkoły, robienie zakupów,
  • poprzez bardziej skomplikowane, na przykład aranżowanie spotkań, wyprawianie bankietów i tym podobnych,
  • kończąc na rzeczach nieprawdopodobnie trudnych, jak zakup od dawna niedostępnych biletów na premierę spektaklu w Covent Garden Theatre czy organizowanie pełnych atrakcji wyjazdów zagranicznych na ostatnią chwilę.

Jak wybrać odpowiedniego concierge:

Jak widać zawód konsjerża to nic prostego, dlatego nie może go wykonywać każdy. Osoba, której powierzane są tak zróżnicowane i nierzadko bardzo wymagające zadania musi być doskonale zorganizowana, niezwykle komunikatywna oraz godna zaufania i lojalna. Bardzo ważna w tej pracy jest także rozbudowana sieć kontaktów, w tym kontaktów zagranicznych, by móc załatwić wszystko i wszędzie. Brella daje gwarancję posiadania tych umiejętności i doświadczenia.

  • W Brelli, concierge jest odporny na stres, lubi zmienne warunki pracy, w skrócie, jest na wszystko gotowy i jednocześnie nie spodziewa się niczego. Co jeszcze? Zdolności negocjacyjne, kreatywność, upór, dyskrecja, zaangażowanie i pełne zrozumienie dla osób, z którymi się współpracuje.

  • Mamy także świadomość, że ludzie powierzając nam własne sprawy obdarzają nas niezwykłym zaufaniem, którego w żaden sposób nie można nadszarpnąć. Bardzo istotna jest też szeroka wiedza ogólna, umiejętność pozyskiwania informacji oraz dociekliwość.

  • Gdzie znaleźć odpowiedniego konsjerża? Można oczywiście przeprowadzić rekrutację i zatrudnić człowieka na podstawie CV i listu motywacyjnego. Jednak zdecydowanie lepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy nierzadko, by załatwić twoje sprawy, mają do dyspozycji cały zespół specjalistów z różnych dziedzin wraz z ich licznymi kontaktami i znajomościami w wielu środowiskach.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!