Travel concierge

To, że możesz nie znaczy, że musisz. Usługa concierge
Brella dla biznesu i osób prywatnych.

Pozwól zorganizować swoje wakacje. Dużo pracujesz i chcesz odpocząć? Chciałbyś wyjechać na wakacje samotnie lub ze swoimi bliskimi?

Szukasz sposobu, żeby została Tobie przedstawiona odpowiednia oferta, jednak nie chcesz trwonić czasu na jej poszukiwania? Na szczęście jest to możliwe! Rozwiązanie Twoich problemów to pewna wyjątkowa osoba – travel concierge.

Szukasz sposobu, żeby została Tobie przedstawiona odpowiednia oferta, jednak nie chcesz trwonić czasu na jej poszukiwania? Na szczęście jest to możliwe! Rozwiązanie Twoich problemów to pewna wyjątkowa osoba – travel concierge.

Na sam początek warto wiedzieć, że concierge jest niczym innym, jak Twoim osobistym pomocnikiem. Zgodnie z ideą może zająć się dosłownie wszystkim tym, na co Ty nie masz aktualnie czasu, czyli w tym przypadku – travel concierge zorganizuje wakacje i dopnie wszystko na ostatni guzik tak, żebyś nie musiał się niczym związanym z wyjazdem martwić.

Czym dokładnie zajmie się travel concierge?

Twój osobisty pomocnik, czyli travel concierge zajmie się pełnym zorganizowaniem Twojego wyjazdu. Jeżeli chcesz, sprawdzi on oferty różnych biur podróży i wybierze te, które odpowiadają Twoim wymaganiom. Możesz od razu zaznaczyć, że chcesz na przykład pojechać do ciepłych krajów, a może na daleki wschód lub do Afryki. Ty stworzysz wytyczne, natomiast travel concierge zajmie się profesjonalną organizacją wakacji. Wolisz osiedlić się w jednym miejscu i odpocząć w okolicznym kurorcie, a może jesteś nastawiony na zwiedzanie jakiegoś kraju wzdłuż i wszerz, każdej nocy śpiąc w innym hotelu?

Pamiętaj o tym, że travel concierge nie tylko może wyszukać odpowiednią ofertę biura podróży, ale zaplanować Twoje wakacje od podstaw, w pełni na Twoich warunkach. Dzięki temu możesz pozwolić sobie na pełną dowolność. Wybierzesz dokładny termin swoich wakacji, określisz jakość hotelu, w jakim chcesz nocować i np. to, czy będzie tam basen i siłownia, a może łatwy dostęp do plaży. Będziesz w stanie wybrać sobie pokój, posiłki, a także inne istotne elementy podróży. Warto również wiedzieć, że travel concierge może załatwić odebranie Ciebie z lotniska w danym kraju, a następnie zorganizowanie Twojego transportu do hotelu, a później wybranego przez Ciebie obiektu, który zechcesz odwiedzić! Jeżeli tego potrzebujesz, dostaniesz do dyspozycji szofera, tak samo możesz uwzględnić chociażby swoje preferencje muzyczne, a travel concierge znajdzie na miejscu odpowiedni koncert, na który się wybierzesz!

Trzeba wiedzieć, że zwyczajny pobyt w kurorcie często może się nudzić, dlatego travel concierge znajdzie różne ciekawe atrakcje, a Ty zadecydujesz, czy chcesz wziąć w nich udział. Interesuje Cię lot helikopterem, a może wizyta w parku rozrywki? Jesteś fanem muzyki klasycznej? Co powiesz na wizytę w filharmonii? Lubisz zwiedzać zabytki i okolicę miejsc, które odwiedzasz? Travel concierge wynajmie w Twoim imieniu lokalnego przewodnika, który w ciekawy sposób przedstawi Ci historię wybranych przez Ciebie miejsc!

Wyjazd nie tylko prywatny!

Travel concierge – brella.pl

Prowadzisz dobrze prosperującą firmę? Chcesz zrobić prezent swoim pracownikom, a może chcesz się z nimi zintegrować? Warto wiedzieć, że travel concierge może zorganizować Twój wyjazd firmowy. Może zaplanować transport z firmy na lotnisko, a na lotnisku w wybranym przez Ciebie miejscu będzie czekał już autokar, który zabierze Ciebie i Twoich pracowników do hotelu.

Travel concierge zorganizuje także przyjęcie dla Ciebie i pracowników, uzgadniając menu i muzykę z Tobą i Twoimi pracownikami. Twój pomocnik może przeprowadzić nawet ankietę pracowniczą dotyczącą tego, jakie miejsca zechcą oni odwiedzić, a dzięki temu każdy będzie z wyjazdu zadowolony.

Warto wiedzieć o tym, że wyjazdy firmowe są niewątpliwie świetną okazją na to, żeby się wzajemnie poznać. Mało tego, dzięki takiej wycieczce pracownicy poczują się bardziej docenieni, co może przełożyć się na ich efektywność w pracy, czyli większy zarobek dla Ciebie! Ponadto, oczywiste jest, że każdy potrzebuje czasu na wytchnienie, dlatego firmowy wyjazd świetnie sprawdzi się wśród firm, które wymagają dużego wysiłku umysłowego lub fizycznego. A przy tym wszystkim jest to niesamowita przygoda! Nie można zapominać również o tym, że zadowolony pracownik poleci innym swoją firmę i ociepli jej wizerunek na rynku, dzięki czemu nowi, potencjalni pracownicy będą bardziej skłonni do skorzystania z Twojej oferty pracy.

  • W Brelli, concierge jest odporny na stres, lubi zmienne warunki pracy, w skrócie, jest na wszystko gotowy i jednocześnie nie spodziewa się niczego. Co jeszcze? Zdolności negocjacyjne, kreatywność, upór, dyskrecja, zaangażowanie i pełne zrozumienie dla osób, z którymi się współpracuje.

  • Mamy także świadomość, że ludzie powierzając nam własne sprawy obdarzają nas niezwykłym zaufaniem, którego w żaden sposób nie można nadszarpnąć. Bardzo istotna jest też szeroka wiedza ogólna, umiejętność pozyskiwania informacji oraz dociekliwość.

  • Gdzie znaleźć odpowiedniego konsjerża? Można oczywiście przeprowadzić rekrutację i zatrudnić człowieka na podstawie CV i listu motywacyjnego. Jednak zdecydowanie lepszym wyjściem będzie skorzystanie z usług profesjonalistów, którzy nierzadko, by załatwić twoje sprawy, mają do dyspozycji cały zespół specjalistów z różnych dziedzin wraz z ich licznymi kontaktami i znajomościami w wielu środowiskach.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!