Więcej znaczy mniej

 

Im więcej godzin wykorzystasz w miesiącu, tym mniejszą stawkę za godzinę zapłacisz.
0 godzin pracy miesięcznie to 0 zł kosztów. Bez ryzyka.

54 zł / h0 - 10 h pracy miesięcznie

49 zł / h11 - 20 h pracy miesięcznie

44 zł / h21 - 30 h pracy miesięcznie

39 zł / h30 h i więcej pracy miesięcznie

Umowa na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia

Gotowe pakiety godzinowe dla zdecydowanych

 

Lubisz przewidywalność nie tylko w obsłudze ale także w kosztach?
Wybierz jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. To się opłaca!

495 złPakiet 10h miesięcznie

10h pracy zespołu w miesiącu
Umowa na min. 6 miesięcy
Stawka godzinowa – 49,5 zł/h

755 złPakiet 20h miesięcznie

20h pracy zespołu w miesiącu
Umowa na min. 6 miesięcy
Stawka godzinowa ~38 zł/h

935 złPakiet 30h miesięcznie

30h pracy zespołu w miesiącu
Umowa na min. 6 miesięcy
Stawka godzinowa ~31 zł/h

Efektywni przedsiębiorcy, managerowie, wszystkie osoby, których lista TO-DO wymaga wsparcia zdalnego asystenta korzystają z Brelli z kilku powodów:

  • Oszczędność czasu i kosztów
  • Multi zadaniowy zespół
  • Obsługa 07:00 – 22:00
  • Dostęp do zadań 24h/dobę
  • Wielojęzykowa obsługa
  • Bezpieczeństwo i anonimowość

Siłą Brelli jest multizadaniowy zespół, który może jednocześnie pracować nad kilkoma Twoimi zadaniami (to zasadnicza różnica pomiędzy zdalną asystą, a zatrudnieniem stacjonarnej pomocy np. asystentki biurowej). Pozwala to na szybszą reakcję przy Twoich obowiązkach. Bez obaw, do koordynacji zleconych przez Ciebie zadań przydzielimy jedną osobę, która będzie czuwać nad ich jakością, tak żebyś nie musiał(a) powtarzać niczego dwa razy.

Każdy pracownik zespołu Brella przeszkolony jest z perfekcyjnej organizacji czasu, nie tylko na potrzeby pracy nad swoimi zadaniami, ale także nad pilnowaniem i zaplanowaniem terminów swoich klientów. Obowiązkowo jest to także znajomość minimum jednego języka obcego, a także doświadczenie na stanowisku przy obsłudze klienta (najlepiej premium).

Dbamy o to, aby każda osoba miała swoją specjalizację, stąd możemy pochwalić się doskonałymi umiejętnościami przy researchu danych, obsłudze systemów informatycznych (szczególnie typu SaaS), znajomością protokołów dyplomatycznych, podstaw prawa, turystyki i hotelarstwa oraz rynków zagranicznych.

Jeśli Tylko zajdzie taka potrzeba, przekażemy Ci dokładny raport
z realizacji Twoich zadań, w każdej chwili możesz także zapytać o liczbę wykorzystanych w danym miesiącu godzin oraz sprawdzić status zadań w panelu Brella.

Każda umowa zawiera paragraf dotyczący ochrony danych osobowych oraz obszerną klauzulę poufności. Ponadto, korzystamy z systemu, który centralnie rejestruje połączenia i pracę naszych asystentów. Identyfikujemy każdego Klienta po numerze lub adresie mailowym.  Dane naszych klientów są chronione, a każde ich naruszenie daje klientowi prawo do zerwania umowy oraz roszczenia swoich praw i zadośćuczynienia. Umowa o współpracy chroni klientów w większym stopniu niż umowa o pracę z biurową asystentką. Budujemy silne relacje, a poczucie zaufania i bezpieczeństwo to podstawa naszego biznesu.

Firma nie pobiera prowizji za zakupy dokonywane na rzecz klientów (np. kupno biletu). Jedynym kosztem dodatkowym jest więc kwota zamówienia. Aby ułatwić zarządzanie drobnymi wydatkami klientów i nie kłopotać ich wykonywaniem przelewów, każdy z nich otrzymuje indywidualny limit kredytowy (bez oprocentowania!). W praktyce wygląda to w ten sposób, że przy zakupie biletu PKP, Brella opłaca transakcję we własnym zakresie i dolicza wszystkie podobne wydatki do miesięcznego podsumowania kosztów. Wysokość limitu kredytowego uzależniona jest od wysokości abonamentu i wynosi 200-500 zł miesięcznie.

Zamów wybrany pakiet lub skontaktuj się ze swoim Doradcą

Zamów pakiet

Wypełnienie formularza NIE OZNACZA podpisania umowy. Twój Doradca skontaktuje się z Tobą aby omówić szczegóły.

Porozmawiaj z Doradcą

Wybierz dogodny dla siebie termin, a Twój Doradca skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszystkie szczegóły.

lub skontaktuj się bezpośrednio dzwoniąc na numer: