Concierge - Jak to działa?

FAQ czyli jak działa Brella

Usługa wirtualnej asysty jest w naszym kraju nowoczesnym rozwiązaniem na outsourcing firmowych usług. Połączenie pomocy ze strony asystentki oraz concierge cieszy się dużą popularnością w USA i krajach najbardziej rozwiniętych biznesowo, gdzie managerowie mają wysoką świadomość wartości swojej pracy i czasu. Tam, gdzie efektywność pracy jest priorytetem, a czas to pieniądz, zdalne wsparcie doświadczonej asystentki jest nie do przecenienia.

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Zasada korzystania z usługi zdalnej asystentki jest dziecinnie prosta.

  • Zadzwoń na numer infolinii lub skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób – e-mail, sms, skype, facebook.
  • Asystentka przyjmie Twoje zadanie, określi czas jego wykonania, dopyta o szczegóły.
  • W umówionym terminie oraz ustalonej formie otrzymasz wynik naszej pracy. Będziesz zaskoczony.

Zdalna asystentka, jak sama nazwa wskazuje, pomaga w Twoich codziennych obowiązkach zdalnie, z dala od Twojego domu czy biura. Nie zrobi notatki na Twoim spotkaniu, nie zawiezie osobiście garnituru do pralni, ale zleci tę czynność innej osobie, która na miejscu zorganizuje to dla Ciebie. Dzięki temu może koordynować w tym samym czasie zadania w każdym miejscu na świecie.

Asystentka czuwa pod telefonem i wykazuje gotowość do przyjęcia od Ciebie zlecenia od godziny 7:00 do 22:00.

Dostęp do usługi zdalnej asystentki ustalany jest indywidualnie w zależności od potrzeb oraz długości współpracy, na którą się zdecydujesz. Klienci, którzy wymagają wsparcia tylko w wąskiej dziedzinie, np. pomoc biurowa, zapłacą mniej niż klienci, których wymagania są znacznie szersze i nie pozwalają sobie na ograniczenia. Model cenowy oparty jest o miesięczny abonament, którego koszty zaczynają się od 695 zł. Możliwe jest także rozliczanie za daną liczbę zadań w miesiącu.

Mimo, że nad Twoimi zadaniami może pracować cały zespół (to nasz atut), otrzymasz numer do asystentki, która będzie odpowiedzialna za kontakt z Tobą. Bez obaw, nawet podczas jej nieobecności (pracujemy w dwuzmianowym trybie), Twoje zadanie będzie „na tapecie”.

Dużą część naszych Klientów stanowią osoby, które posiadają swoją służbową asystentkę. Są jednak zadania, szczególnie związane ze sprawami prywatnymi, których nie chciałbyś zlecić w środowisku firmowym (np. umówienie wizyty u lekarza, organizacja prywatnych zadań czy inne sprawy, którymi zajmie się concierge). Cechuje nas dyskrecja i bezpieczeństwo.

Usługi Brella są nielimitowane, zarówno godzinowo, jak i pod kątem ilości zlecanych zadań. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, kiedy tylko nas potrzebujesz.

Zespół asystentek Brella pomoże Tobie zarówno w sprawach związanych z obowiązkami biznesowymi, jak i życiem prywatnym. Przekonaj się o naszej skuteczności czytając historie naszych Klientów.

Outsourcing asystentki daje wiele korzyści. Poza oczywistymi, jak: oszczędność czasu, możliwość skupienia się na najważniejszych sprawach, usługa premium, do której dostęp mają ludzie cechujący się efektywnością w działaniu, są to także: eliminacja zbędnego zatrudnienia oraz kosztów z nim związanych, dyskrecja i anonimowość, ale również możliwość korzystania z usługi do prywatnych celów (poza strukturą firmową).

Oczywiście. Co więcej, nie musisz za każdym razem dzwonić z przypomnieniem! Asystentki będą pamiętały o takich sprawach za Ciebie i zadbają, aby były one odpowiednio zrealizowane.

To Ty decydujesz ile czasu mają asystentki na wykonanie Twojego zadania. W trakcie przyjmowania zlecenia ustalany jest deadline, zatem nie ma mowy o żadnych opóźnieniach. Najczęściej zadania realizowane są z przyspieszeniem, aby były możliwe ewentualne korekty. Nigdy nie czekamy do ostatniej chwili!

Tak, jeśli zlecenie wymaga zaangażowania zewnętrznego specjalisty lub opłacenia kosztów związanych z zakupami np. prezent dla najbliższej osoby. O dodatkowych kosztach poinformujemy Cię w momencie przyjęcia zlecenia i rozpoczniemy działania dopiero po Twojej akceptacji. Możesz liczyć jednak na to, że concierge wynegocjuje dla Ciebie możliwie najlepszą ofertę.

Unikatowe połączenie usług jakie daje asystentka i concierge.

Zaufaj nam. Dzięki wsparciu profesjonalistów odzyskasz czas, a Twoje życie stanie się o wiele przyjemniejsze. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – napisz do nas.

Skontaktuj się z nami i zostań klientem Brella

Nic dodać nic ująć, wspaniała współpraca na najwyższym poziomie. Wystarczył jeden telefon lub e-mail i zlecone zadanie jest wykonane tak, jak tego oczekuję. Korzystam ze wsparcia zdalnych asystentek kilka razy dziennie w sprawach prywatnych jak i sprawach firmowych. Brella to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowo – uśmiech dziecka gdy otrzymuje wymarzoną deskorolkę – bezcenne.

Anna Żydek
Partner Handlowy, Rybnik

Wykorzystaj unikalne połączenie jakie daje Ci usługa asystentki i concierge