Opinie klientów Brella

Nic dodać nic ująć, wspaniała współpraca na najwyższym poziomie. Wystarczył jeden telefon lub e-mail i zlecone zadanie jest wykonane tak, jak tego oczekuję. Korzystam ze wsparcia zdalnych asystentek kilka razy dziennie w sprawach prywatnych jak i sprawach firmowych. Brella to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowo – uśmiech dziecka gdy otrzymuje wymarzoną deskorolkę – bezcenne.

Anna Żydek
Partner Handlowy, Rybnik

Po odbyciu okresu próbnego nie chcę sobie wyobrażać moich codziennych obowiązków bez pomocy Brelli. Jednym telefonem zostaje mi odjęta spora część czynności, które miałam zaplanowane. Zaoszczędzony czas poświęcam na sprawy istotne tylko dla mnie.

Monika Borowiecka
Przedsiębiorca, Warszawa

Brella to realny zespół osób po drugiej stronie słuchawki oraz opiekun, który jest zawsze dostępny. Wspaniała współpraca na najwyższym poziomie oraz poczucie, że ktoś z przemiłym głosem naprawdę dba o moje interesy. Byłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Przekazane zadania zostały perfekcyjnie zorganizowane, a ja nie muszę przejmować się zupełnie niczym.

Mateusz Zyguła
CEO, Poznań

Jestem bardzo miło zaskoczona, że naprawdę wystarczył 1 telefon lub mail i praca była wykonana tak, jak tego oczekiwałam, niezależnie czy to było zlecenie z obszaru zawodowego czy zaplanowanie wakacji. Zlecałam zadania z kilku dziedzin – asystenci bez problemu wykonali zadania szybko. Korzystałam z pełnego pakietu i polecam ten zakres bo zaoszczędziłam mnóstwo czasu i pieniędzy.

Wioleta Wróbel
Marketing Communication Manager, Poznań

Wybrane opinie

Wykorzystaj unikalne połączenie jakie daje Ci usługa asystentki i concierge