Opinie klientów

Nic dodać nic ująć, wspaniała współpraca na najwyższym poziomie. Wystarczył jeden telefon lub e-mail i zlecone zadanie jest wykonane tak, jak tego oczekuję. Korzystam ze wsparcia zdalnych asystentek kilka razy dziennie w sprawach prywatnych jak i sprawach firmowych. Brella to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowo – uśmiech dziecka gdy otrzymuje wymarzoną deskorolkę na perfekcyjnie przygotowanym przyjęciu urodzinowym – bezcenne. Dziewczyny jesteście niezastąpione.

Anna Żydek
Partner Handlowy, Rybnik

Po odbyciu okresu próbnego nie chcę sobie wyobrażać moich codziennych obowiązków bez pomocy Brelli. Jednym telefonem zostaje mi odjęta spora część czynności, które miałam zaplanowane. Zaoszczędzony czas poświęcam na sprawy istotne tylko dla mnie.

Monika Borowiecka
Przedsiębiorca, Warszawa

Początkowo nie wiedziałem jak działa Brella – dość powiedzieć że byłem sceptycznie nastawiony do „wirtualnej” współpracy oraz poufności powierzanych zadań. Nic bardziej mylnego. Brella to realny zespół osób po drugiej stronie słuchawki oraz opiekun, który jest zawsze dostępny. Wspaniała współpraca na najwyższym poziomie oraz poczucie, że ktoś z przemiłym głosem naprawdę dba o moje interesy. Jedna rozmowa z asystentką uświadomiła mi jak wiele bieżących spraw mogę przekazać i zyskać więcej czasu na rzeczy najważniejsze. Byłem i jestem pozytywnie zaskoczony. Przekazane zadania zostały perfekcyjnie zorganizowane, a ja nie muszę przejmować się zupełnie niczym. Kilka razy w tygodniu korzystam z Brelli (przekazując małe i duże zadania) i nie martwię się o skuteczność ich wykonania. Brella to pewność, Brella to rewolucja!

Mateusz Zyguła
CEO, Poznań

Przed skorzystaniem z oferty nie byłam przekonana czy ktoś, kto będzie dla mnie pracować tylko zdalnie, zaspokoi moje potrzeby i zrozumie czego oczekuję, tak abym nie musiała tłumaczyć kilka razy i poprawiać pracy. Jestem bardzo miło zaskoczona, że naprawdę wystarczył 1 telefon lub mail i praca była wykonana tak, jak tego oczekiwałam, niezależnie czy to było zlecenie z obszaru zawodowego czy zaplanowanie wakacji. Zlecałam zadania z kilku dziedzin – Asystentki bez problemu „wgryzały” się w temat i wykonywały zadania szybko i bardzo dokładnie. Korzystałam z pełnego pakietu i polecam właśnie ten zakres bo zaoszczędziłam mnóstwo czasu i pieniędzy.

Wioleta Wróbel
Marketing Communication Manager, Poznań

Wybrane opinie

Wykorzystaj unikalne połączenie jakie daje Ci usługa asystentki i concierge