Partnerzy concierge

Active Yacht Club

www.activeyachtclub.com
Firma Active Yacht Club to czarter luksusowych łodzi motorowych na malowniczej wyspie Majorka połączony z dodatkowymi atrakcjami na lądzie. Dbamy o każdy szczegół wymarzonych wakacji, które szyjemy na miarę potrzeb Klienta. Posiadamy własną flotę łodzi motorowych, luksusowe samochody oraz bazę nurkową na wyspie. To idealne rozwiązanie dla osób które chcą poczuć magię luksusu na wodzie a nie chcą kupować łodzi.

Piotr Łukasiak

www.activity.com.pl
Piotr Łukasiak opracował SYSTEM ACTIVITY, autorską metodę pracy nad ciałem, która uwzględniając indywidualne potrzeby każdego człowieka, pozwala na wypracowanie własnej drogi zdrowego stylu życia. Dzięki tej metodzie ćwiczący nie ponosząc dużych nakładów finansowych i czasowych uzyskują zdecydowaną poprawę jakości życia (np. obniżenie zbyt wysokiego ciśnienia), profesjonalnie przygotowują się do uprawiania wybranej dyscypliny sportu czy poprawiają sylwetkę.

Moodbox

www.moodbox.com.pl
Moodbox to pierwszy w Polsce box stylizacyjny. Jeśli nigdy nie korzystałaś z usług osobistego stylisty, teraz masz taką możliwość i to bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że wypełnisz formularz (ok.10 min), określisz kwotę jaką chcesz wydać na zakupy, a w ciągu 2 tygodni otrzymasz gotową stylizację wprost pod swoje drzwi. Dodatkowo otrzymasz kartę stylistyczną, będącą wskazówką, jak właściwie dobierać ubrania i tworzyć nowe zestawy.

Regatta Hotel Restauracja Spa

www.regattahotel.pl
Regatta Hotel Restauracja Spa**** położony nad malowniczym krajobrazem Jeziora Kierskiego to niesamowite miejsce łączące rodzinną pasję z najwyższymi standardami obsługi. Wnętrza Hotelu urządzone ze smakiem i światowymi standardami architektury tworzą przepiękne tło dla spotkań biznesowych, konferencji i uroczystości rodzinnych.

Hotel Mikołajki

www.hotelmikolajki.pl
Pięciogwiazdkowy Hotel Mikołajki to perła luksusu otulona malowniczym krajobrazem mazurskich jezior. Niezwykle stylowy i nowoczesny obiekt położony jest na Wyspie Ptasiej nad Jeziorem Mikołajskim w jednym z najatrakcyjniejszych kurortów wypoczynkowych, letniej stolicy żeglarstwa – Mikołajkach
teatr nowy klient brella

Teatr Nowy w Poznaniu

www.teatrnowy.pl
Historia Teatru Nowego ma charakter bardzo specyficzny. Choć zwyczajowo rozpoczyna się ją od 1923 roku, to jednak zawirowania losu sprawiają, że dopiero pół wieku później przybiera formę linearną.
sawataxi klient brella

Sawa Taxi

www.sawataxi.com.pl
Sawa Taxi była pierwszą w Polsce korporacją taksówkową z flotą jednakowej marki samochodów - Mercedesów. Wybraliśmy je nie bez powodu. Naszym priorytetem był zawsze komfort Klienta i tak jest do dziś. Obecnie posiadamy w swojej flocie również samochody innych doskonałych marek. Nasza flota liczy około 1500 samochodów taxi, w tym auta osobowe, kombi i vany.
goko japonska restauracja klient brella

Restauracja Japońska GOKO

www.goko.com.pl
GOKO Restauracja Japońska w Poznaniu zaprasza wszystkich miłośników tradycyjnej kuchni japońskiej. Pasja jest podstawą naszych wszelkich działań, dlatego przygotowywanych przez nas potraw nie można porównać do żadnych innych.
Unikatowe połączenie usług jakie daje asystentka i concierge.

Zaufaj nam. Dzięki wsparciu profesjonalistów odzyskasz czas, a Twoje życie stanie się o wiele przyjemniejsze. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – napisz do nas.

Skontaktuj się z nami i zostań klientem Brella

Nic dodać nic ująć, wspaniała współpraca na najwyższym poziomie. Wystarczył jeden telefon lub e-mail i zlecone zadanie jest wykonane tak, jak tego oczekuję. Korzystam ze wsparcia zdalnych asystentek kilka razy dziennie w sprawach prywatnych jak i sprawach firmowych. Brella to oszczędność czasu, pieniędzy, dodatkowo – uśmiech dziecka gdy otrzymuje wymarzoną deskorolkę – bezcenne.

Anna Żydek
Partner Handlowy, Rybnik

Wykorzystaj unikalne połączenie jakie daje Ci usługa asystentki i concierge