Usługi Concierge w Białymstoku

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Nieraz widzimy osoby, które w zdumiewający wręcz sposób łączą życie zawodowe i prywatne z hobby.

Prowadzą świetnie prosperujący biznes, a jednocześnie malują obrazy, często podróżują i spędzają dużo czasu z rodziną. Możemy się zapytać: „Jak to możliwe, skoro doba ma tylko dwadzieścia cztery godziny, a trzeba jeszcze spać?”. Otóż bardzo często osoby, które tak doskonale łączą różne aspekty życia po prostu mają kogoś, komu mogą oddelegować część obowiązków. Taką osobą jest osobisty asystent „od wszystkiego”, czyli concierge (pol. konsjerż). Profesja konsjerża wywodzi się ze średniowiecza, a obecnie wraca do łask. Zachęcamy, by dowiedzieć się o niej więcej poniżej!

Sprawdź ofertę Brelli

Konsjerże byli w średniowieczu niezwykle ważni dla zamkowego życia. Zajmowali się zapalaniem świec w pomieszczeniach, co było naprawdę skomplikowanym zadaniem. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że musieli dokładnie wiedzieć, w którym momencie należy zapalić świece w każdym z pomieszczeń, a więc doskonale znali architekturę zamku i zwyczaje jego bywalców.

Nic dziwnego zatem, że kompetencje konsjerża po jakimś czasie uległy rozszerzeniu, przez co stał się on osobistym asystentem gości zamkowych. Jego zadania stały się trudne do streszczenia w kilku słowach, ponieważ musiał zajmować się spełnianiem nierzadko zaskakujących życzeń gości. Musiał zatem zadbać o to, by jego stroje wyglądały nienaganne, a nierzadko również i na przykład zapewnić mu interesujące propozycje kulturalne.

Współczesny konsjerż w Białymstoku? Dzięki nam to możliwe!

Concierge brella

Obecnie konsjerż także jest osobistym asystentem, który potrafi pomóc w załatwieniu szerokiej gamy spraw, jednak różnica polega na tym, że z jego usług może teraz skorzystać każdy niezależnie od sytuacji. Stał się osobą, która dopomaga klientowi w życiu codziennym, dopilnowując chociażby, by pies miał z kim pójść na spacer każdego dnia, jak również i w realizacji bardziej ambitnych celów. Często pomaga zatem na przykład w organizacji spotkań czy eventów, w tym również i tych zakrojonych na szeroką skalę.

Łatwo się zatem domyślić, że zawód konsjerża w jego współczesnej formie uznawany jest za niezwykle przydatny. Dzięki Brella z kompetencji doskonałych konsjerży mogą skorzystać również Polacy. Jesteśmy pierwszą firmą w naszym kraju oferującą tego rodzaju usługi. Nasze biuro zlokalizowane jest w Poznaniu, jednak często współpracujemy z klientami przebywającymi w dużych miastach takich jak Białystok. Dla zdolnego konsjerża nie ma w końcu rzeczy niemożliwych!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!