Usługi Concierge w Gdańsku

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Concierge, czyli "asystent od wszystkiego"

Dla osób, które pragną z gracją łączyć obowiązki zawodowe z życiem osobistym mamy rewolucyjną na polskim rynku propozycję. Dzięki nam na polskim rynku pracy pojawił się zupełnie nowy zawód – osobisty asystent zwany concierge (pol. konsjerż). Jest on osobą, która może dla Państwa zająć się zadaniami, których nie chcecie lub nie możecie wykonać osobiście. To naprawdę ogromne możliwości! Jeżeli brzmi to dla Państwa interesująco, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sprawdź ofertę Brelli

Konsjerż jest osobą dostępną dla Państwa w każdej chwili. Możecie mu Państwo oddelegować bardzo różnorodną gamę zadań. Może być to chociażby organizacja eventu lub spotkania, ale też chociażby i nakarmienie zwierząt w domu. Dzięki temu Państwa grafik stanie się o wiele mniej napięty! Od Państwa zależy tylko, czy zaoszczędzony w ten sposób spędzicie z rodziną czy może na realizacji jeszcze bardziej ambitnych zawodowych celów. Usługi konsjerża są idealnie dostosowane do Państwa potrzeb, pozwalając na zarządzanie czasem w optymalny dla Was sposób.

Warto przy tym wspomnieć, iż nasi klienci to nie tylko wiecznie zabiegani przedsiębiorcy! Są wśród nich też osoby, które po prostu nie są w stanie zrobić wszystkiego, na czym im zależy samodzielnie, czyli np. niepełnosprawni i ludzie w wieku podeszłym.

Jesteśmy firmą, która może poszczycić się cechą każdego dobrego concierge – elastycznością! Dlatego też chociaż nasze biuro zlokalizowane jest w Poznaniu, jesteśmy gotowi zaoferować usługi osobom z innych dużych polskich miast, takich jak np. Gdańsk i Warszawa. Dzięki nam usługi konsjerży zyskują popularność na terenie całego kraju! Nasi konsjerże cenieni są za lojalność, terminowość, kreatywność i determinację. Dla nich interes klienta jest zawsze priorytetem!

Concierge w Gdańsku – dlaczego nie?

Concierge brella

A skoro o elastyczności mowa, warto przyjrzeć się także oferowanym przez nas różnorodnym formom współpracy. Mogą Państwo bowiem zdecydować się na stawkę godzinową za efekt lub jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Warto wybrać ten, który zawiera najwięcej godzin, ponieważ w jego przypadku stawka godzinowa jest najniższa. Co więcej, jeżeli danego miesiąca nie zamówicie Państwo ani jednej godziny, nie policzymy Państwu nawet złotówki! Jest to dla Państwa gwarancja bezpieczeństwa.

Zamawiając nasze usługi, zyskują Państwo dwudziestoczterogodzinny wgląd w realizowane zadania oraz wielojęzyczną obsługę w godzinach 07:00 – 22:00. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!