Usługi Concierge w Katowicach

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Czy wiedzą Państwo, kim jest concierge (pol. konsjerż)?

Słowo to w średniowieczu oznaczało najpierw osobę zajmującą się zapalaniem świec w zamku, później zaś osobistego asystenta zamkowych gości, którego rolą było zadbanie o ich satysfakcję z pobytu. Współczesny konsjerż również pełni funkcję osobistego asystenta, z tą różnicą, że z jego usług może skorzystać każdy!

Dzięki Brella zawód konsjerża stał się bardzo atrakcyjną nowością na polskim rynku usług. Naszych konsjerży chętnie angażują zabiegane osoby, które cenią sobie możliwość oddelegowania kompetentnej osobie części zadań w grafiku. Jest to wspaniała opcja na oszczędność czasu!

Zadania, które mogą Państwo zlecić naszym konsjerżom są niezwykle różnorodne! Bardzo chętnie zrealizujemy dla Państwa takie cele jak na przykład:

  • pomoc w organizacji hucznego wesela,
  • organizacja wycieczki last minute,
  • znalezienie dobrego trenera śpiewu dla córki,
  • znalezienie idealnego prezentu na rocznicę ślubu,
  • umówienie spotkania z kontrahentem.

Sprawdź ofertę Brelli

Jak widać, wśród zadań, które nasza ekipa może dla Państwa wykonać znajdują się cele związane zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym. Nasi konsjerże w Katowicach i nie tylko są gotowi na bardzo różnego typu wyzwania ze względu na otwarty umysł i perfekcyjny zmysł organizacyjny. Mogą być Państwo pewni, że Wasze sprawy będą w ich rękach bezpieczne!

Naszymi klientami są przede wszystkim zabiegani przedsiębiorcy, którzy potrzebują chwili wytchnienia. Należy jednak zaznaczyć, że pomagamy również np. osobom niepełnosprawnym i starszym. Mogą one zlecić nam zadania, których samodzielnie nie mogą wykonać ze względu na stan zdrowia.

Z dumą możemy stwierdzić, iż jesteśmy pierwszą firmą w Polsce oferującą usługi tego rodzaju. Wśród naszych klientów znajdują się osoby z takich dużych polskich miast, takich jak np. Katowice. Nasi konsjerże są przez nich szanowani ze względu na fantastyczną kreatywność i lojalność. Dla naszej ekipy naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych!

Concierge w Gdańsku – dlaczego nie?

Concierge brella

Jesteśmy firmą, dla której wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta ma pierwszorzędne znaczenie. Dlatego też sami mogą Państwo wybrać formę współpracy: stawkę godzinową za efekt lub dziesięcio-, dwudziesto- lub trzydziestogodzinny pakiet godzinowy. U nas więcej znaczy mniej, ponieważ im więcej zamówią Państwo godzin, tym stawka godzinowa będzie mniejsza! Jednak jeżeli danego miesiąca nie zamówią Państwo nawet jednej godziny, nie będziecie musieli płacić ani złotówki. Prosto, elastycznie i bezpiecznie!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!