Usługi Concierge w Kielcach

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Brella prezentuje rewolucyjną propozycję na polskim rynku usług!

Dzięki nam osobom wiecznie zabieganym może pomóc concierge (pol. konsjerż) – osobisty asystent o niezwykle szerokich kompetencjach. Poniżej będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o tej interesującej ofercie.

Concierge – fascynujący zawód z tradycjami

Profesja konsjerża z jednej strony jest nowością na polskim rynku usług, z drugiej zaś ma długie tradycje. Pierwsi konsjerże zajmowali się zapalaniem świec w średniowiecznych zamkach, następnie zaś stali się osobistymi asystentami zamkowych gości. Powierzone im zadania stały się wtedy równie nieprzewidywalne i różnorodne, co potrzeby gości. Konsjerż musiał zatem nie tylko zadbać o komfortowy pobyt gościa w zamku, ale i na przykład umawiać dla niego spotkania.

Obecnie swoich kompetencji konsjerż może udzielić każdemu. Kompetentny concierge jest osobą, której klient może oddelegować bardzo różnorodną gamę zadań. Ten osobisty asystent może Państwu pozwolić z jednej strony przestać martwić się codziennymi czynnościami, które każdego dnia zajmują Wam mnóstwo czasu, z drugiej zaś dokona dla Was wręcz niemożliwego. Niejedna osoba była prawdziwie zaskoczona, gdy okazało się, że konsjerżowi udało się zdobyć bilety na występ, które dawno były już niedostępne! Z kolei możliwość oddelegowania konsjerżowi czynności w rodzaju wyprowadzania psa na spacer albo umawiania spotkań pozwala oszczędzić czas, który można spędzić w wybrany przez siebie sposób. Warto też wspomnieć, iż concierge może również zaoferować nieocenioną pomoc dla osoby starszej lub niepełnosprawnej, która niestety po prostu nie jest w stanie wykonać wielu czynności samodzielnie.

Sprawdź ofertę Brelli

Nasi konsjerże są osobami, które mogą poszczycić się umiejętnością organizacji i elastycznością. Ta druga jest zresztą dla nas jedną z najważniejszych cech, dlatego naszą ofertę mogą Państwo przystosować do swoich potrzeb. Mogą Państwo zatem zdecydować się na stawkę godzinową za efekt lub jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Warto przy tym zauważyć, że stawka godzinowa jest odwrotnie proporcjonalna do ilości zamówionych godzin, dlatego śmiało mogą Państwo powierzać naszym konsjerżom również bardzo pracochłonne zadania! Co więcej, jeżeli danego miesiąca nie zamówicie Państwo ani jednej godziny, nie będziecie musieli ponosić żadnych opłat.

Usługi konsjerża – Kielce

Concierge brella

Chociaż nasze biuro znajduje się w Poznaniu, to świadczymy usługi dla klientów z wielu dużych polskich miast, takich jak Kielce. Dzięki wysokiej jakości usług, zyskujemy lojalnych i zadowolonych klientów na terenie całego kraju.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!