Usługi Concierge w Krakowie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Konsjerż - nieoceniona pomoc w prawie każdej sytuacji

W dzisiejszych czasach wiele osób szczyci się umiejętnością „rozciągania doby”, łącząc napięty grafik w pracy z hobby i życiem osobistym. Jednak nawet osoby doskonale zorganizowane mogą czasami znaleźć się w sytuacji, w której wykonanie wszystkich zaplanowanych zadań samodzielnie okazuje się niemożliwością. Czy oznacza to, że z pewnych celów trzeba zrezygnować? Niekoniecznie, ponieważ w ostatnich czasach popularny staje się w Polsce zawód osobistego „asystenta od wszystkiego”, czyli concierge (pol. konsjerż). Poniżej odpowiemy na Państwa najważniejsze pytania związane z tą fascynującą profesją.

Sprawdź ofertę Brelli

Powyżej wysunęliśmy śmiałe stwierdzenie, prezentując Państwu konsjerża jako osobę „od wszystkiego”. Nie są to jednak tylko buńczuczne zapewnienia, ponieważ zakres kompetencji konsjerża jest w rzeczy samej niesamowicie elastyczny. Mogą mu Państwo powierzyć na przykład:

  • pomoc w załatwianiu spraw urzędowych,
  • odbieranie dziecka ze szkoły,
  • pomoc w organizacji eventów i spotkań, m.in. w Krakowie.

Przykłady można by jeszcze długo mnożyć. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą stroną internetową, by poznać przykładowe zadania powierzane naszej ekipie – prawda, że wygląda to imponująco? Nic dziwnego zatem, że z usług naszych osobistych asystentów chętnie korzystają osoby zajmujące się bardzo różnymi zawodami, znajdujące się na różnych etapach życia. Mogą oni pomóc przedsiębiorcy w znalezieniu równowagi między życiem zawodowym i osobistym, ale też pozwolić osobom starszym i niepełnosprawnym załatwić sprawy, którymi nie są w stanie zająć się samodzielnie. To bezcenny spokój psychiczny i możliwość zajęcia się tym, na czym Państwu naprawdę zależy.

Brella – usługi konsjerża w Krakowie i innych dużych miastach

Concierge brella

Nasza firma jako pierwsza zaoferowała Polakom usługi konsjerży! Jesteśmy zlokalizowani w Poznaniu, jednak z naszej oferty korzystają osoby z wielu dużych polskich miast takich jak np. Kraków i Warszawa. Nasi concierge są osobami lojalnymi, zdeterminowanymi i elastycznymi. Wspomniana tutaj elastyczność dotyczy również warunków współpracy – mogą Państwo skorzystać z abonamentu lub stawki godzinowej za efekty. Jesteśmy gotowi wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, byście mogli znaleźć formę współpracy, która najbardziej Wam odpowiada.

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż nie muszą Państwo płacić nawet złotówki w przypadku, gdybyście nie zlecili naszym asystentom w ciągu miesiąca ani jednej godziny. Dzięki temu nasze usługi są dla Państwa całkowicie bezpieczne.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!