Usługi Concierge w Łodzi

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Concierge - asystent od wszystkiego!

Czy kiedykolwiek słyszeli Państwo o takim zawodzie jak concierge? Jeśli nie, to najwyższa pora to zmienić, ponieważ wykonujące go osoby mogą Państwu w niesłychany sposób pomóc zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Concierge (pol. konsjerż) to bowiem osobisty asystent, który jest przygotowany do wykonywania całego szeregu zadań. Ciężko właściwie w kilku słowach opisać jego kompetencje, ponieważ są one potencjalnie prawie nieskończone. Jeżeli brzmi to dla Państwa interesująco, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółowym opisem tego zawodu, który znajduje się poniżej.

Sprawdź ofertę Brelli

Concierge to zawód znany w Europie już od czasów średniowiecznych. W tamtej epoce do zadań concierge’a należało dopilnowywanie, by odwiedzający dwór goście byli w pełni zadowoleni z pobytu. Potem zaś profesja ta była przez kilka wieków zapomniana, by w dziewiętnastym wieku znaleźć zastosowanie w hotelarstwie.

Wtedy concierge stał się dla gościa osobistym asystentem, który z jednej strony dbał o jego komfort (np. poprzez dopilnowywanie czystości jego garderoby), z drugiej zaś pomagał mu w załatwianiu większych spraw, takich jak np. zdobycie biletów na występ na ostatnią chwilę. Praca concierge była zatem nieprzewidywalna i ekscytująca, a z perspektywy osoby korzystającej z jego usług – niesłychanie przydatna.

Czytając powyższy opis, być może stwierdziliście Państwo, że w życiu codziennym concierge naprawdę by Wam się przydał. Na szczęście nie jest to bynajmniej jedynie piękna fantazja! Nasza firma jest pierwszą w Polsce, która zaproponowała klientom usługi osobistego concierge. Podobnie jak osobiści asystenci z ubiegłych wieków, w ramach swojej pracy pomagają klientom w sprawach o bardzo różnorodnym charakterze. Mogą być to na przykład:

  • wyjście na spacer z psem,
  • zdobycie wejściówek na luksusowe wydarzenie,
  • organizacja spotkań,
  • znalezienie nauczyciela języka obcego dla dziecka.

Usługi concierge na najwyższym poziomie

Concierge brella

To tylko kilka przykładów, ponieważ współczesnemu konsjerżowi można zlecić prawie wszystko! Nic dziwnego zatem, że nasza firma znajduje coraz szersze grono klientów. Są to ludzie, którzy dzięki naszej pomocy są w stanie znaleźć równowagę między ambitnymi zawodowymi zadaniami, hobby a czasem dla bliskich. Wśród naszych klientów znajdują się przedsiębiorcy, ale i np. osoby starsze lub niepełnosprawne, które niestety nie są w stanie samodzielnie wykonywać wielu istotnych czynności.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!