Usługi Concierge w Lublinie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Czym zajmował się concierge kiedyś, a czym teraz?

W dużych miastach takich jak Lublin nie brakuje osób, które każdego dnia wyznaczają sobie ogromną ilość niezwykle ambitnych celów. Nie ma w tym nic złego, jednak czasami wykonanie ich wszystkich może wydać się wręcz niemożliwością. Istnieje jednak sposób, by niemożliwe uczynić możliwym! Wystarczy sięgnąć o pomoc concierge – prawdziwego asystenta od wszystkiego. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o usługach concierge, warto zapoznać się z opisem tego zawodu, który zamieściliśmy dla Państwa poniżej.

Najpierw odrobina historii. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że zawód concierge’a funkcjonuje już od czasów średniowiecznych (choć oczywiście wówczas związane z nim obowiązki były nieco inne niż teraz)? Na początku concierge zajmowali się obsługą oświetlenia w zamku. Ze względu na częste wizyty w gości i ogromne rozmiary wnętrz, a także brak energii elektrycznej i automatyzacji było to zadanie, z którym mogła poradzić sobie jedynie osoba o niesamowitym zmyśle organizacyjnym. Z czasem zatem kompetencje związane z tą funkcją stawały się coraz bardziej rozbudowane i wykonująca tę rolę osoba zaczęła zajmować się kompleksową obsługą zamkowych gości. W wieku dziewiętnastym zaś concierge zaczął pełnić nieco podobną rolę w hotelach. Najpierw był w nich portierem i odźwiernym, później zaś stał się osobistym asystentem ważnych gości. Oznaczało to konieczność spełniania ich nierzadko ekstrawaganckich zachcianek.

Współczesny concierge – Lublin

Concierge brella

Jak ma się concierge z ubiegłych wieków do współczesnego? Otóż podobnie jak ich poprzednicy, współcześni mistrzowie tego zawodu są asystentami, którzy pomagają klientom osiągać różnorodne cele. Dzisiejszy concierge jest naprawdę „od wszystkiego” – od umawiania spotkań po dbanie o porządek w mieszkaniu. Dlatego też skorzystać z jego usług powinny wszystkie osoby wyjątkowo zabiegane, które z trudnością łączą życie zawodowe, prywatne i hobby. Możliwość oddelegowania części zadań daje im zupełnie nową gamę możliwości.

Zawód concierge’a był do niedawna w naszym kraju nieznany, jednak jego współczesna forma zaczyna być ogromnie lubiana przez dynamiczne i ambitne osoby dzięki usługom oferowanym przez firmę Brella. Za pośrednictwem tej firmy, klienci z takich miast jak Lublin czy Warszawa mają szansę oddelegować kompetentnym asystentom takie zadania jak na przykład organizacja lekcji języka obcego z native speakerem dla dzieci i wiele innych. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a proponowane warunki umowy oraz cennik bardzo atrakcyjne.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!