Usługi Concierge w Lublinie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Czym zajmował się concierge kiedyś, a czym teraz?

W dużych miastach takich jak Lublin nie brakuje osób, które każdego dnia wyznaczają sobie ogromną ilość niezwykle ambitnych celów. Nie ma w tym nic złego, jednak czasami wykonanie ich wszystkich może wydać się wręcz niemożliwością. Istnieje jednak sposób, by niemożliwe uczynić możliwym! Wystarczy sięgnąć o pomoc concierge – prawdziwego asystenta od wszystkiego. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o usługach concierge, warto zapoznać się z opisem tego zawodu, który zamieściliśmy dla Państwa poniżej.

Sprawdź ofertę Brelli

Najpierw odrobina historii. Czy zdają sobie Państwo sprawę, że zawód concierge’a funkcjonuje już od czasów średniowiecznych (choć oczywiście wówczas związane z nim obowiązki były nieco inne niż teraz)? Na początku concierge zajmowali się obsługą oświetlenia w zamku. Ze względu na częste wizyty w gości i ogromne rozmiary wnętrz, a także brak energii elektrycznej i automatyzacji było to zadanie, z którym mogła poradzić sobie jedynie osoba o niesamowitym zmyśle organizacyjnym. Z czasem zatem kompetencje związane z tą funkcją stawały się coraz bardziej rozbudowane i wykonująca tę rolę osoba zaczęła zajmować się kompleksową obsługą zamkowych gości. W wieku dziewiętnastym zaś concierge zaczął pełnić nieco podobną rolę w hotelach. Najpierw był w nich portierem i odźwiernym, później zaś stał się osobistym asystentem ważnych gości. Oznaczało to konieczność spełniania ich nierzadko ekstrawaganckich zachcianek.

Współczesny concierge – Lublin

Concierge brella

Jak ma się concierge z ubiegłych wieków do współczesnego? Otóż podobnie jak ich poprzednicy, współcześni mistrzowie tego zawodu są asystentami, którzy pomagają klientom osiągać różnorodne cele. Dzisiejszy concierge jest naprawdę „od wszystkiego” – od umawiania spotkań po dbanie o porządek w mieszkaniu. Dlatego też skorzystać z jego usług powinny wszystkie osoby wyjątkowo zabiegane, które z trudnością łączą życie zawodowe, prywatne i hobby. Możliwość oddelegowania części zadań daje im zupełnie nową gamę możliwości.

Zawód concierge’a był do niedawna w naszym kraju nieznany, jednak jego współczesna forma zaczyna być ogromnie lubiana przez dynamiczne i ambitne osoby dzięki usługom oferowanym przez firmę Brella. Za pośrednictwem tej firmy, klienci z takich miast jak Lublin czy Warszawa mają szansę oddelegować kompetentnym asystentom takie zadania jak na przykład organizacja lekcji języka obcego z native speakerem dla dzieci i wiele innych. Możliwości są praktycznie nieograniczone, a proponowane warunki umowy oraz cennik bardzo atrakcyjne.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!