Usługi Concierge w Olsztynie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Czyż nie byłoby cudownie mieć prywatnego konsjerża?

W poprzednich wiekach concierge (pol. konsjerż) był osobistym asystentem gościa zamkowego, a następnie hotelowego, który miał za zadanie dbać o komfort jego pobytu i pomagać mu w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw. Czyż nie byłoby cudownie mieć prywatnego konsjerża, któremu mogliby Państwo oddelegować rzeczy, którymi nie chcecie lub nie możecie zajmować się osobiście? Może to brzmieć jak piękna fantazja, jednak jest to jak najbardziej rzeczywistość! Jeżeli taka opcja brzmi dla Państwa interesująco, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.

Brella jest pierwszą firmą w Polsce, która zaoferowała klientom usługi konsjerży. Nasze biuro zlokalizowane jest co prawda w Poznaniu, jednak nasza działalność obejmuje również takie duże miasta jak Olsztyn. Zapraszamy zatem do skontaktowania się z nami osoby z całej Polski!

Sprawdź ofertę Brelli

Członkowie naszej ekipy mogą Państwa wspaniale „odciążyć”, pozwalając z jednej strony znaleźć sposób na zrównoważenie obowiązków i życia osobistego, z drugiej zaś osiągać zupełnie nowe zawodowe szczyty. Mogą dla Państwa na przykład:

  • umówić spotkanie z kontrahentem w luksusowej restauracji,
  • pomóc w zorganizowaniu przyjęcia urodzinowego dla dziecka,
  • nakarmić rybki i wyprowadzić psa na spacer,
  •  znaleźć ogrodnika, który pięknie zadba o Państwa ogród.

To oczywiście tylko niektóre z zadań, które nasi konsjerże wykonają dla Państwa z ogromną przyjemnością. Ze względu na szeroką gamę celów, które mogą dla Państwa zrealizować, z ich usług skorzystają nie tylko zabiegani przedsiębiorcy, ale i na przykład osoby niepełnosprawne lub w wieku podeszłym. Niezależnie od rodzaju powierzonego zadania, mogą Państwo liczyć na ich lojalność, dokładność i kreatywność.

Sprawdź ofertę Brelli

Usługi dostosowane do Państwa potrzeb

Concierge brella

Ważną częścią roli konsjerża jest dostosowywanie się do potrzeb klienta. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasza oferta była bardzo elastyczna. Mogą Państwo zatem zdecydować się na stawkę godzinową za efekty lub jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Nie muszą Państwo bać się, że w przypadku zamówienia dużej ilości godzin koszty znacząco wzrosną, ponieważ stawka godzinowa jest odwrotnie proporcjonalna do liczby godzin. Co więcej, jeżeli danego miesiąca nie zamówicie Państwo ani jednej godziny, nie poniesiecie absolutnie żadnych kosztów. W rezultacie zatem mogą Państwo korzystać z naszych usług zupełnie bez obaw!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, w którym dowiedzą się Państwo więcej o proponowanych przez nas opcjach. Jesteśmy pewni, że znajdą Państwo wśród nich tą, która najbardziej Wam odpowiada.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!