Usługi Concierge w Opolu

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Usługi konsjerża w Opolu i innych miastach Polski - dzięki nam to możliwe!

Dużą częścią życia większości osób jest wykonywanie przyziemnych czynności, które chętnie oddelegowałoby się komuś innemu. To brzmi jak przyjemna fantazja, jednak okazuje się, że naprawdę istnieje zawód polegający właśnie na „odciążaniu” zabieganych osób! Jest to concierge (pol. konsjerż) – profesja znana już od czasów średniowiecznych, która obecnie odrodziła się w zupełnie nowej formie. Pierwszą firmą, która zaoferowała Polakom tego rodzaju usługi jest Brella. Zlokalizowana jest w Poznaniu, jednak oferuje swoje usługi również firmom i osobom prywatnym mieszkającym w dużych polskich miastach takich jak na przykład Opole. Poniżej będą mogli Państwo dowiedzieć się więcej o tym, co mają Państwu do zaoferowania nasi concierge.

Sprawdź ofertę Brelli

Wspomnieliśmy już powyżej, że zawód konsjerża znany jest już od czasów średniowiecznych. Na każdym dużym dworze potrzebny był bowiem ktoś, kto potrafił zadbać o spełnienie wszelkich potrzeb gości. O ile profesja ta odeszła później na kilka wieków do lamusa, to w dziewiętnastym wieku zaliczyła wielki powrót w hotelarstwie.

Z początku hotelowy konsjerż był po prostu połączeniem portiera i odźwiernego, potem jednak stał się wszechstronnym osobistym asystentem gości. Teraz z kolei konsjerż jest osobą, która pomaga firmom i osobom prywatnym w wykonywaniu wszelkiego rodzaju zadań, wśród których są zarówno sprawy codzienne, jak i „misje specjalne”.

Uniwersalność kompetencji concierge’a można przedstawić na przykładzie zadań, które klienci powierzają naszej ekipie. Można wśród nich wymienić na przykład załatwianie spraw urzędowych, pomoc w organizowaniu spotkań lub znalezienie idealnego prezentu dla ukochanej osoby. Dzięki możliwości oddelegowania ich kompetentnym osobom, mają Państwo szansę z jednej strony znaleźć więcej czasu dla bliskich, z drugiej zaś o wiele większym stopniu skupić się na osiąganiu ambitnych biznesowych celów.

Kim był kiedyś concierge, a kim jest obecnie?

Concierge brella

Warto też wspomnieć, iż naszymi usługobiorcami nie są jedynie dynamiczni ludzi biznesu. Należą do nich bowiem również między innymi osoby w wieku podeszłym, które nie mogą np. wyjść na spacer z ukochanym psem. Dlatego też znaleźliśmy wielu klientów w dużych miastach Polski, takich jak Opole.

Konsjerże, do których pomocy mogą Państwo dzięki nam dostać dostęp są osobami niezwykle dynamicznymi i elastycznymi, uprzejmymi, a zarazem asertywnymi w ubieganiu się o Państwa potrzeby. Będą dla Państwa zaufanymi sojusznikami, którzy dopilnują Państwa interesów, pozwalając zredukować stres codziennego życia i skupić się na tym, co jest dla Państwa najbardziej ważne i inspirujące.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!