Usługi Concierge w Poznaniu

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Zarządzanie czasem to istotny element życia o którym należy pamiętać.

W szybko rozwijających się miastach takich jak Poznań nie brakuje osób, dla których zarządzanie czasem jest ogromnie istotnym elementem życia. Wielu z Państwa każdego dnia musi wypełniać ogromną ilość zadań związanych zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym. Doba ma jednak ograniczoną ilość godzin i napięty grafik może przerosnąć każdego. Czy znaczy to jednak, że muszą Państwo rezygnować z realizacji ambitnych celów? Nie, ponieważ możecie skorzystać z usług concierge (pol. konsjerża). Na czym polegają jego usługi i w jaki sposób mogą Państwu dopomóc w spełnianiu Państwa zamierzeń? Tę kwestię wyjaśnimy poniżej.

Sprawdź ofertę Brelli

Concierge – zawód z tradycjami

Zawód concierge ma korzenie w średniowiecznej Europie. W tamtych czasach osoby go wykonujące zajmowały się pilnowaniem oświetlenia w zamku, a biorąc pod uwagę ówczesny brak automatyzacji było to zadanie wyjątkowo wymagające. Z czasem zaś concierge stał się jeszcze ważniejszy dla życia zamku, stając się osobą odpowiedzialną za obsługiwanie gości. W dziewiętnastym wieku zaś zawód concierge zaczął być kojarzony z hotelarstwem. O ile z początku oznaczał w tym kontekście połączenie portiera i odźwiernego, wkrótce kompetencje wykonującej go osoby rozszerzyły się na tyle, że można było ją nazwać osobistym asystentem gościa, prawdziwym „człowiekiem od wszystkiego”.

Współcześni concierge mogą dla Państwa stać się właśnie osobistymi asystentami, którzy pomogą Wam poradzić sobie z całym szeregiem wyzwań. Concierge może pomóc Państwu w utrzymaniu porządku w garderobie, lecz również i zorganizowaniu konferencji albo lekcji języka obcego dla dzieci. Dzięki niemu będą mogli Państwo nieco rozluźnić grafik, wykreślając z niego pozycje, którymi za zajmie się zaufana i kompetentna osoba. Zaoszczędzony w ten sposób czas można z czystym sumieniem poświęcić na hobby lub realizowanie jeszcze bardziej ambitnych zawodowych celów.

Brella – usługi concierge w Poznaniu

Concierge brella

Jeżeli powyższy opis brzmi dla Państwa interesująco, warto zainteresować się ofertą firmy Brella, dzięki której usługi concierge dostępne są w takich miastach jak Poznań, Warszawa i wiele innych. Ta poznańska firma sukcesywnie rozszerza swoją działalność na kolejne duże polskie miasta, jednocześnie stale rozszerzając zakres oferowanych usług. Firma oferuje atrakcyjny cennik, dzięki któremu im więcej zamówią Państwu godzin w miesiącu, tym niższa będzie stawka godzinowa. Udostępnia kilka pakietów, dzięki czemu każdy klient będzie mógł idealnie dostosować usługi do swoich potrzeb.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!