Usługi Concierge w Rzeszowie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Każdemu z nas zdarza się mieć problemy z łączeniem życia osobistego i pracy.

Każdemu z nas zdarza się mieć problemy z łączeniem życia osobistego i pracy. Łatwo jest zgubić się w natłoku codziennych obowiązków, których ciągle przybywa… Czy zdobywanie kolejnych szczytów w biznesie musi wiązać się z rezygnacją z czasu spędzanego z bliskimi i zainteresowań? Wcale nie! Aby w satysfakcjonujący sposób połączyć różne aspekty życia, warto skorzystać z usług osobistego asystenta. Concierge (pol. konsjerż) to osoba dynamiczna, lojalna, świetnie zorganizowana i pomysłowa, która dopomaga klientom w realizowaniu różnego rodzaju celów.

Sprawdź ofertę Brelli

Konsjerż to osoba doskonale zorganizowana, posiadająca szeroką sieć kontaktów, zdeterminowana i kreatywna. Musi być prawdziwym specjalistą od wszystkiego, ponieważ dla klientów musi wykonywać naprawdę bardzo różnorodne zadania. Może Państwu pomóc w realizacji celów związanych zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym! Wśród zadań powierzanym naszym konsjerżom wymienić można chociażby:

Nasi konsjerże pomagają naszym klientom w niezwykle szerokiej gamie sytuacji. Będą mogli dla Państwa:

  • znaleźć dla Państwa dzieci doskonałego nauczyciela śpiewu czy języka obcego,
  • pomóc w umówieniu ważnego spotkania, łącznie z zarezerwowaniem miejsc w drogiej restauracji,
  • zdobyć bilety na ważne wydarzenie kulturalne na ostatnią chwilę,
  • wyprowadzić psa na spacer,

To tylko niektóre z aspektów, w których nasi konsjerże mogą Państwu zaoferować rewelacyjną pomoc! Nasza ekipa składa się z osób niezwykle wszechstronnych, dla których nie ma wręcz zadań niemożliwych. Z jednej strony mają dostęp do szerokiej sieci kontaktów na całym świecie, dzięki którym mogą działać nawet na międzynarodową skalę, z drugiej zaś nie ma dla nich rzeczy zbyt przyziemnych, by poświęcić im jak najwięcej uwagi.

Zatrudnij konsjerża z Brella

Concierge brella

Jednym z powodów, dla których nasze usługi są bardzo atrakcyjne dla naszych klientów jest ich niezwykła elastyczność. Nasi klienci mogą zdecydować się na stawkę godzinową za efekty lub jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Im więcej godzin Państwo zamówią, tym mniejsza będzie stawka godzinowa! Z drugiej strony w sytuacji, gdy w ciągu miesiąca nie zamówią Państwo nawet jednej godziny, nie będziecie narażeni na żadne koszty! Współpraca z nami jest zatem dla Państwa całkowicie bezpieczna.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem, by poznać więcej informacji na temat cen naszych usług. Zawsze jesteśmy chętni, by wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom – na tym w końcu polega praca konsjerża!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!