Usługi Concierge w Szczecinie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Concierge to nieoceniona pomoc w życiu codziennym!

Każda osoba, której lista TO-DO wydaje się wręcz nieskończona powinna zainteresować się usługami, które oferuje prywatny concierge (pol. konsjerż). Jest to osobisty asystent, który jest w stanie pomóc klientowi w „odhaczeniu” dużej ilości zadań w grafiku. Można mu bowiem oddelegować dużą część celów, na których wykonanie nie ma się czasu lub ochoty.

Dzięki Brella tego rodzaju usługi stały się dostępne na polskim rynku, pozwalając zabieganym osobom z jednej strony osiągać coraz ambitniejsze zawodowe cele, z drugiej zaś połączyć ich realizację w harmonijny sposób z życiem osobistym. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o kompetencjach naszych konsjerży, zapraszamy do zapoznania się z nimi poniżej!

Sprawdź ofertę Brelli

Czym może zająć się dla Państwa concierge?

Kompetencje konsjerża to temat bardzo rozbudowany. Ci osobiści asystenci są bowiem w stanie załatwiać dla klientów sprawy o bardzo różnorodnym charakterze. Poniżej podamy kilka przykładów, które powinny Państwa zainspirować:

  • – zorganizowanie luksusowej kolacji z kontrahentem,
  • – doglądanie naprawy auta lub remontu mieszkania,
  • – znalezienie tłumacza na konferencję,
  • – zorganizowanie wycieczki last minute

Aż ciężko uwierzyć, że ktokolwiek mógłby zajmować się w swojej pracy tak różnorodnymi zadaniami! Dla naszych concierge jest to jednak możliwe, ponieważ są osobami bardzo elastycznymi, kreatywnymi i świetnie zorganizowanymi. Dlatego też są zawsze gotowi podejmować zupełnie nowe wyzwania. Są osobami, dla których satysfakcja klienta jest najważniejsza, dlatego wykazują się lojalnością i determinacją podczas realizacji wyznaczonych przez niego celów.

Usługi konsjerża – Szczecin

Concierge brella

Brella to nie tylko pionier, jeśli chodzi o usługi konsjerży w Polsce, ale również i najbardziej zaufana firma tego typu w naszym kraju. Mamy klientów w wielu dużych miastach Polski. Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo w Szczecinie, Warszawie czy Poznaniu, nasza ekipa jest zawsze chętna Państwu pomóc!

Ważną cechą, która charakteryzuje naszą ofertę jest możliwość jej dostosowania do potrzeb klienta. Sami mogą Państwo zdecydować, czy zdecydujecie się na stawkę godzinową za efekty czy może jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Niezależnie od tego, którą z tych opcji Państwo wybiorą, wysokość stawki godzinowej jest odwrotnie proporcjonalna do ilości godzin zamówionych danego miesiąca. Co więcej, nie muszą Państwo martwić się, jeżeli nie zamówicie danego miesiąca ani jednej godziny, nie będziecie musieli wykonywać żadnych opłat. Państwa spokój psychiczny jest dla nas bardzo ważny!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!