Usługi Concierge w Warszawie

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Czy nigdy nie marzyli Państwo o zatrudnieniu osobistego asystenta?

Asystenta który pomagałby Wam załatwić rzeczy, na które nie macie czasu i/lub ochoty? Nie jest to bynajmniej czcza fantazja, ponieważ taki zawód istnieje już od wielu wieków! Mowa tutaj o profesji konsjerża, która korzenie ma w średniowieczu, a w obecnych czasach przeżywa prawdziwy renesans. Jakie są kompetencje z nią związane? O tym będą mogli Państwo przeczytać poniżej.

Kim właściwie jest concierge?

Jak wspomnieliśmy powyżej, profesja konsjerża znana jest już od czasów średniowiecza. Wówczas concierge obecny był na królewskich i szlacheckich dworach, gdzie z początku zajmował się zapalaniem świec w pomieszczeniach (co wcale nie było tak łatwe, jak może wydawać się współczesnemu człowiekowi – pamiętajmy, że musiał obsłużyć oświetlenie wnętra ogromnego budynku bez jakiejkolwiek automatyzacji!), później zaś stał się osobistym asystentem gości dworu. Podobną rolę pełnił też kilka wieków później, w wieku dziewiętnastym, choć wówczas pomagał już gościom nie zamkowym, lecz hotelowym. Obecny renesans tej profesji sprawił zaś, że usługi konsjerża stały się dostępne dla każdego. Chętnie korzystają z nich zarówno firmy, jak i osoby prywatne.

Sprawdź ofertę Brelli

Zakres kompetencji konsjerża trudno jest właściwie streścić w kilku zdaniach. Mówiąc najogólniej, jest osobą, której klient może oddelegować zadania, które nie wymagają jego osobistej obecności. Znajdują się wśród nich zarówno codzienne czynności, jak i prawdziwe „misje specjalne”.

Współcześni konsjerże mogą zatem na przykład pomóc klientowi w zorganizowaniu spotkania lub po prostu robić dla niego zakupy czy wyprowadzać psa na spacer. Dzięki temu klient może skupić się na tym, co sprawia mu prawdziwą przyjemność i satysfakcję.

Dzięki Brella usługi konsjerża stały się dostępne dla osób z całej Polski! Chociaż nasze biuro znajduje się w Poznaniu, to nasi zdalni asystenci z dużą chęcią pomagają również osobom np. z Warszawy. Z dumą możemy stwierdzić, iż jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która oferuje tego typu usługi. Dzięki nam coraz większa ilość Polaków zyskuje zupełną kontrolę nad swoim czasem – brzmi wspaniale, prawda?

Concierge w Warszawie? Czemu nie!

Concierge brella

Z naszej oferty korzystają zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb szerokiego grona klientów dzięki swojej elastyczności. Oferujemy bowiem dwa modele współpracy – abonament lub stawkę godzinową za efekty. Jesteśmy zawsze gotowi, by wyjść naprzeciw Państwa potrzebom – w końcu żaden concierge nie może obyć się bez tej umiejętności!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!