Usługi Concierge we Wrocławiu

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Ambitne osoby w dzisiejszych czasach muszą radzić sobie każdego dnia z niejednokrotnie ogromną ilością obowiązków związanych zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym.

Czasami aż chciałoby się wydłużyć dobę przynajmniej o jedną godzinę… Czy zabiegane osoby muszą rezygnować nawet ze snu, by dopilnować wszystkich swoich zamierzeń? Niekoniecznie, ponieważ część zadań można oddelegować komuś innemu.

Co powiedzą Państwo na możliwość zatrudnienia osobistego asystenta, który chętnie zajmie się za Państwa zarówno codziennymi sprawami, na które nie macie czasu lub ochoty, jak i dopinaniem wyjątkowo trudnych zadań? Taką właśnie osobą jest concierge (pol. konsjerż). Nasza firma wprowadziła tę posiadającą długie tradycje profesję na polski rynek, ułatwiając życie codzienne osobom z całej Polski. Poniżej będą mogli dowiedzieć się o niej więcej!

Sprawdź ofertę Brelli

Wspomnieliśmy już powyżej, iż zawód konsjerża ma już długie tradycje. W średniowieczu konsjerż był osobą, która odpowiadała za zapalanie świec w pomieszczeniach zamkowych. Ponieważ musiał dbać o oświetlenie ogromnej przestrzeni bez automatyzacji, był osobą, która wiedziała wszystko o architekturze zamku i zwyczajach osób w nim przebywających. Z czasem zaś jego kompetencje ewoluowały w stronę obsługi gości zamku, którzy nierzadko mieli duże wymagania względem warunków pobytu czy oferty kulinarnej i kulturalnej.

Profesja ta zaniknęła później na kilka stuleci, by odrodzić się w dziewiętnastym wieku w hotelarstwie. Wówczas to konsjerż stał się najpierw portierem i odźwiernym, następnie zaś osobistym asystentem ważnych gości. Był człowiekiem „od wszystkiego”, który musiał nieraz chociażby zdobyć dla gościa bilety do opery na kilka godzin przed występem albo zadbać o to, by jego koszule były doskonale wyprasowane.

Obecnie konsjerża może zatrudnić praktycznie każdy! Dzięki niemu mogą Państwo odetchnąć z ulgą, wiedząc iż kompetentna osoba dopilnuje Państwa spraw. Wśród zadań, które mogą Państwo powierzyć osobistemu asystentowi można wymienić na przykład organizację spotkań i eventów, lecz również i codzienne sprawy takie jak wyprowadzanie psa na spacer. Dlatego też z usług konsjerży korzystają nie tylko przedsiębiorcy, ale i na przykład osoby niepełnosprawne i w wieku podeszłym, które nie mogą samodzielnie załatwić części spraw.

Concierge – fascynujący zawód z tradycjami

Concierge brella

Do niedawna zawód konsjerża był nieznany współczesnym Polakom, jednak postanowiliśmy to zmienić! Jesteśmy firmą zlokalizowaną w Poznaniu, ale oferujemy usługi również w innych dużych miastach Polski, takich jak np. Wrocław. Nasi konsjerże są osobami doskonale zorganizowanymi i lojalnymi, dlatego naprawdę można im zaufać! Jeżeli opcja zaangażowania konsjerża brzmi dla Państwa interesująco, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, w którym będzie można poznać również opcje współpracy.

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!