Usługi Concierge w Zielonej Górze

Kim jest, jakie ma zadania, wszystko o zawodzie

Concierge jako nieoceniona pomoc

Concierge (pol. konsjerż) to zawód do niedawna zapomniany, a obecnie wracający do łask w zupełnie nowej formie. W czasach średniowiecznych i dziewiętnastym wieku konsjerż był osobistym asystentem odpowiednio gości zamkowych i hotelowych. Teraz zaś dla Państwa są dostępni prywatni konsjerże, którzy mogą dla Was załatwić większość spraw, którymi nie możecie lub nie chcecie zająć się osobiście. Dzięki Brella, usługi prywatnych konsjerży stały się dostępne w Polsce. To rewolucyjna na naszym rynku propozycja, która okazała się ogromnym ułatwieniem dla zabieganych osób. My dobrze wiemy, jak ważny jest Państwa czas!

Sprawdź ofertę Brelli

Konsjerż to osoba doskonale zorganizowana, posiadająca szeroką sieć kontaktów, zdeterminowana i kreatywna. Musi być prawdziwym specjalistą od wszystkiego, ponieważ dla klientów musi wykonywać naprawdę bardzo różnorodne zadania. Może Państwu pomóc w realizacji celów związanych zarówno z życiem zawodowym, jak i osobistym! Wśród zadań powierzanym naszym konsjerżom wymienić można chociażby:

– organizację spotkań w ekskluzywnych miejscach,
– zorganizowanie wycieczki w egzotycznym kraju na ostatnią chwilę,
– znalezienie dla dziecka nauczyciela języka obcego,
– wynajęcie do mieszkania ekipy sprzątającej.

Możliwości jest zatem naprawdę dużo! Nasi konsjerże pomagają zabieganym przedsiębiorcom, choć nie tylko – z ich umiejętności korzystają również na przykład osoby niepełnosprawne lub ludzie w wieku podeszłym. Okazuje się zatem, że usługi konsjerża mogą być przydatne dla każdego!

Concierge dla każdego – Zielona Góra

Concierge brella

Nasza firma w doskonałym stylu wypełniła istniejącą na polskim rynku lukę, dlatego udało nam się zyskać zadowolonych klientów ze wszystkich części naszego kraju. Są wśród nich osoby z Warszawy, Zielonej Góry, Poznania i wielu innych miast. Gdziekolwiek nie świadczymy usług, jesteśmy cenieni za elastyczność, umiejętności organizacyjne oraz lojalność wobec klienta. Dokładamy wszelkich starań, by pomóc klientowi w osiągnięciu jego celów – nawet jeśli pozornie wydają się niemożliwe do zrealizowania!

Wspominaliśmy już o tym, jak ważną cechą konsjerża jest elastyczność. Dlatego też możemy Państwu zaproponować formę współpracy idealnie dostosowaną do Waszych potrzeb. Mogą Państwo zdecydować się zatem na stawkę godzinową za efekty lub jeden z trzech gotowych pakietów godzinowych. Im więcej godzin Państwo zamówią, tym stawka godzinowa będzie mniejsza! Z kolei jeżeli danego miesiąca nie zamówią Państwo ani godziny, nie będziecie musieli ponosić żadnych opłat. Jest to system bezpieczny dla klienta i doskonale dostosowany do jego potrzeb!

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!