Research

Potrzebujesz określonych informacji, ale nie masz
czasu na długotrwały research?

Research

Powierz nam znalezienie informacji i przygotowanie danych, na które nie masz czasu

Znalezienie specjalistów

np. sprzątaczka, opiekunka do dzieci, korepetytor (w tym przygotowanie treści ogłoszenia oraz publikacja w płatnych/bezpłatnych serwisach, segregacja nadesłanych CV oraz umówienie na spotkanie)

szacowany czas: 4-6h

Research danych

np. zebranie informacji o konkurencji, przygotowanie bazy potencjalnych kontaktów, nieruchomości, codzinna prasówka, baza wydarzeń branżowych, przygotowanie propozycji tematów na firmowego bloga, dane do prezentacji

szacowany czas: 2-6h

Research ofert podwykonawców

np. usług IT (przygotowanie listy, zebranie ofert, negocjacje cenowe, wybór rekomendowanego podwykonawcy), warsztaty/konferencje

szacowany czas: 2-4h

Rekrutacja oraz znalezienie specjalistów

np. przedstawiciel handlowy, do 10 CV (w tym przygotowanie treści ogłoszenia oraz publikacja w płatnych/bezpłatnych serwisach, segregacja nadesłanych CV oraz umówienie na spotkanie)

szacowany czas: 2-6h

Przykładowe zadania zlecane przez klientów Brella w tematyce Research:

Research

Prezent dla przyjaciółki z okazji urodzin

Przygotowanie propozycji 5 prezentów, dostępnych w obrębie wybranego miasta, wraz z ceną oraz adresem sklepu. Alternatywnie przygotowanie listy sklepów internetowych z dostawą na kolejny dzień roboczy.

Zaoszczędzony czas: 3h

Research

Wymiana klocków hamulcowych

Lista 5 mechaników z dobrymi opiniami, w promieniu 2km od pracy klienta, cena usługi, rekomendacja Brella dla 1 z nich oraz umówienie klienta na określoną godzinę oraz zapewnienie wykonania usługi tego samego dnia.

Zaoszczędzony czas: 2h

Research

Dane z branży

Zebranie danych o branży gier komputerowych oraz przygotowanie prezentacji do 20 slide’ów w PowerPoint z analizą konkurencji.

Zaoszczędzony czas: 6h

Research

Rekrutacja specjalisty ds. sprzedaży

Znalezienie 10 potencjalnych kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego oraz umówienie spotkań w najbliższy poniedziałek, w interwałach co 30 min. Wysłanie przypomnienia sms wszystkim kandydatom na dzień przed spotkaniem oraz kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia spotkania tego samego dnia.

Zaoszczędzony czas: 14h

Research

Znalezienie firmy od pozycjonowania stron www

Przygotowanie listy 10 agencji SEO, wraz z ceną i warunkami współpracy, negocjacje kosztów oraz zakresu usługi, rekomendacja 1 podwykonawcy.

Zaoszczędzony czas: 6h

Research

Złota rączka do domu

Wyszukanie specjalisty do przeprowadzenia remontu w domu bądź naprawy systemu centralnego ogrzewania, weekendowej sprzątaczki czy korepetytora dla dzieci. Przygotowanie treści ogłoszenia, jego publikacji w bezpłatnych serwisach, segregacji nadesłanych CV oraz umówienie na spotkanie.

Zaoszczędzony czas: 4h

Research

Inspiracje do firmowego bloga

Sporządzenie cotygodniowej prasówki oraz listy gotowych tematów, inspiracji, serwisów branżowych do opracowania artykułów na bloga.

Zaoszczędzony czas: 3h

Research

Wyszukanie kontaktu

Zdobycie numeru kontaktowego do znanego krakowskiego malarza celem namalowania obrazu na zamówienie.

Zaoszczędzony czas: 2h

Research

Organizacja wakacji

Przygotowanie zestawienia 10 najkorzystniejszych ofert biur podróży oraz listy atrakcji w proponowanych destynacjach.

Zaoszczędzony czas: 4h

Research

Rynek nieruchomości

Cykliczne monitorowanie rynku nieruchomości. Przekazywanie informacji o nowych inwestycjach, ofertach sprzedaży i najmu wraz z kontaktem do osoby decyzyjnej.

Zaoszczędzony czas: 2h/tydz.

Research

Event firmowy

Znalezienie miejsca do organizacji imprezy firmowej, organizacja cateringu oraz obsługi. Koordynacja pracy wszystkich osób zaangażowanych w wydarzenie.

Zaoszczędzony czas: 8h

Research

Smoking na galę

Wyszukanie wypożyczalni smokingów. Zamówienie smokingu i organizacja dostawy we wskazane miejsce. Po wydarzeniu, odbiór smokingu i zwrot do wypożyczalni.

Zaoszczędzony czas: 2h

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

cechy usługi

Dlaczego ludzie
wybierają Brella?

Efektywni przedsiębiorcy, managerowie, freelancerzy, wszystkie osoby, których lista TO-DO wymaga wsparcia zdalnego asystenta.

 • Oszczędność czasu i kosztów
 • Multizadaniowy zespół
 • Obsługa 08:00-18:00
 • Dostęp do zadań 24h/dobę
 • Wielojęzykowa obsługa
 • Bezpieczeństwo i anonimowość
W czym możemy Ci pomóc
Usługi on demand

Specjaliści “na życzenie”

Oprócz podstawowych zadań, które może dla Ciebie zrobić Twój zdalny asystent, są także zaawansowane zlecenia, które realizujemy dzięki dobrze dobranym podwykonawcom. Decyzja zawsze należy do Ciebie.

 • Działania sprzedażowe
 • Profesjonalny maraketing i design
 • Usługi programistyczne
 • Produkcja i edycja video
 • Biegłe tłumaczenia
 • ... i inne (wystarczy, że zapytasz)

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!