Rezerwacje

Musisz znaleźć się w określonym miejscu ale nie masz czasu
na przeszukiwanie ofert i dostępnych terminów?

Rezerwacje

Powierz nam wykonanie rezerwacji oraz umówienia wizyt u specjalistów

Rezerwacje wizyt

np. lekarz specjalista, fryzjer, mechanik, kosmetyczka czy dentysta. Znalezienie najlepszego miejsca czy usługi, umówienie wskazanego terminu, przypomnienie w dniu wizyty sms lub e-mail

szacowany czas: 0,5h

Rezerwacje miejsc i atrakcji

np. restauracja, muzeum oraz dowolne miejsca na spędzenie czasu prywatnego lub służbowego. Zebranie i przedstawienie możliwości, rezerwacja w imieniu klienta, przypomnienie w dniu wizyty

szacowany czas: 1h

Rezerwacja wakacji z rodziną

np. kompleksowy plan wakacji z całą rodziną, transfer na i z lotniska, wycieczki fakultatywne i zapewnienie atrakcji dla dzieci, rezerwacja ciekawych do odwiedzenia miejsc, wynajem auta

szacowany czas: 6h

Rezerwacja wyjazdów służbowych

np. umówienie i skoordynowanie kalendarza spotkań wyjazdu służbowego, rezerwacja podróży oraz hotelu lub aparthotelu dla celów służbowych

szacowany czas: 1h

Przykładowe zadania zlecane przez klientów Brella w tematyce Rezerwacje:

Rezerwacje

Wyszukanie i umówienie dentysty w Warszawie

Przygotowanie zestawienia wybranych dentystów – cena, lokalizacja, rekomendacja Brelli oraz rezerwacja wskazanego terminu wraz z mapą dojazdu.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rezerwacje

Spotkanie biznesowe w restauracji z gwiazdką Michelin’a

Wyszukanie miejsca na organizację spotkania biznesowego w prestiżowej restauracji w Portugalii, rezerwacja pomimo braku miejsc w wybranym terminie.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rezerwacje

Nietypowe wakacje z rodziną

Zaplanowanie i zarezerwowanie rodzinnego wyjazdu obejmujące propozycje ciekawych kierunków oraz hoteli przystosowanych do rodzin z dziećmi (atrakcje oraz animacje), a także porównaniu cen hoteli oraz cen wynajmu auta.

Zaoszczędzony czas: 6h

Rezerwacje

Bilet wstępu

Zakupienie wejściówki do Muzeum Vincenta van Gogha w Amsterdamie oraz zorganizowanie akredytacji do przeprowadzenia wywiadu o nagrania materiału video.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rezerwacje

Sala konferencyjna

Rezerwacja sali konferencyjnej w celu zorganizowania firmowego eventu. Zestawienie ofert oraz dostępnych powierzchni, organizacja cateringu i materiałów do przeprowadzenia szkolenia (flipchart, notesy). Doradztwo w przeprowadzeniu live-streamingu z wydarzenia.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rezerwacje

Spotkanie z gwiazdą

Wyznaczenie możliwego terminu spotkania ze znanym piłkarzem reprezentacji Polski oraz ustalenie szczegółów krótkiej rozmowy zakończonej podpisaniem piłki na prezent dla syna.

Zaoszczędzony czas: 4h

Rezerwacje

Narty w sezonie

Znalezienie i rezerwacja hotelu u podnóża Alp w środku sezonu narciarskiego z lokalizacją bezpośrednio na stoku o określonych wymaganiach: strefa wellness, bezpłatny parking oraz wi-fi oraz lokalna kuchnia.

Zaoszczędzony czas: 4h

Rezerwacje

Podniebne emocje

Rezerwacja skoku z samolotu poprzedzona szkoleniem teoretycznym. Skok uwieńczony filmem kręconym przez organizatorów oraz zdjęciami do umieszczenia na profilach społecznościowych.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rezerwacje

Jazda testowa Teslą

Znalezienie miejsca oferującego przejazdy Teslą w wybranej lokalizacji – rezerwacja terminu, zdobycie informacji na temat wypożyczenia, dopełnienie formalności.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rezerwacje

Przedsprzedaż książki

Zdobycie hitu wydawniczego, w specjalnej, kolekcjonerskiej wersji. Dostarczenie pozycji pod wskazany adres.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rezerwacje

Dojazd na lotnisko

Zorganizowanie transferu z lotnisko prosto z terminalu, na którym wylądował klient. Dodatkowo, zagwarantowanie pomocy we wniesieniu bagażu do domu.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rezerwacje

Akredytacje

Zorganizowanie promocyjnych wejściówek do wybranych miejsc na Łotwie oraz noclegu w hotelu klasy premium. Koordynacja pobytu.

Zaoszczędzony czas: 5h

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

cechy usługi

Dlaczego ludzie
wybierają Brella?

Efektywni przedsiębiorcy, managerowie, freelancerzy, wszystkie osoby, których lista TO-DO wymaga wsparcia zdalnego asystenta.

 • Oszczędność czasu i kosztów
 • Multizadaniowy zespół
 • Obsługa 08:00-18:00
 • Dostęp do zadań 24h/dobę
 • Wielojęzykowa obsługa
 • Bezpieczeństwo i anonimowość
W czym możemy Ci pomóc
Usługi on demand

Specjaliści “na życzenie”

Oprócz podstawowych zadań, które może dla Ciebie zrobić Twój zdalny asystent, są także zaawansowane zlecenia, które realizujemy dzięki dobrze dobranym podwykonawcom. Decyzja zawsze należy do Ciebie.

 • Działania sprzedażowe
 • Profesjonalny maraketing i design
 • Usługi programistyczne
 • Produkcja i edycja video
 • Biegłe tłumaczenia
 • ... i inne (wystarczy, że zapytasz)

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!