Rozwój osobisty

Od dawna marzysz o realizacji prywatnych
i służbowych celów, ale wciąż brakuje Ci na nie czasu?

Rozwój osobisty

Zaplanuj z nami zadania, które uczynią z Ciebie superbohatera

Specjaliści w drodze do celu

np. zarekomendowanie mentora biznesowego, który rozwinie Twoje mocne strony lub wyszukanie najlepszych nauczycieli dla Twoich dzieci, organizacja dojazdu, zaplanowanie kamieni milowych w nauce oraz terminu osiągnięcia celu

szacowany czas: 2h

Plan realizacji projektu

np. uruchomienie personalnego bloga lub wyszukanie optymalnej diety pudełkowej, opracowanie bilansu kalorycznego z dietetykiem oraz zorganizowanie dostarczenia posiłków do kilku wskazanych przez Ciebie adresów

szacowany czas: 4-6h

Trendy i zestawienia

np. przygotowanie rekomendacji panujących w danym sezonie trendów eleganckich butów, zebranie listy sklepów oraz cen, a także dostarczenie wybranych modeli na wskazany przez Ciebie adres

szacowany czas: 4-6h

Realizacja pasji

np. rekomendacja szkół, szkoleń i warsztatów, odpowiadających Twoim pasjom, przygotowanie planu nadchodzących wydarzeń oraz cykliczna wysyłka artykułów związanych z daną dziedziną

szacowany czas: 2h

Przykładowe zadania zlecane przez klientów Brella w tematyce Rozwój osobisty:

Rozwój osobisty

Wyszukanie native speakera dla córki

Znalezienie najlepszego native speakera z języka angielskiego dla 6-letniej córki, z dojazdem do miejsca zamieszkania klienta. Wynik zadania to zestawienie chętnych osób, wraz z ceną oraz telefonem kontaktowym.

Zaoszczędzony czas: 3h

Rozwój osobisty

Przygotowanie do triathlonu

Opracowanie planu treningów, znalezienie trenera w danej lokalizacji oraz cykliczne telefony z przypomnieniem o kamieniach milowych w treningach.

Zaoszczędzony czas: 2h/tydz.

Rozwój osobisty

Ogłoszenie na OLX

Wystawienie na portalu oraz koordynacja sprzedaży kilku przedmiotów, które od dawna zalegają w domu – nieużywany telewizor, rower oraz karton ubrań, z których wyrosły dzieci.

Zaoszczędzony czas: 3h

Rozwój osobisty

Prasówka

Przygotowanie, codziennie o 7:00 garści przydatnych linków z ulubionych serwisów branżowych, informacje o zbliżających się konferencjach oraz innych wydarzeniach.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rozwój osobisty

Zakupy z dostawą do domu

Przygotowanie koszyka zakupowego z uwzględnieniem gramatury i objętości posiłków (uwzględnionych w planie diety) oraz zamówienia na podany adres.

Zaoszczędzony czas: 1h

Rozwój osobisty

Koszula doskonała

Przygotowanie zestawienia trendów modowych dla nadchodzącego sezonu dotyczącego męskich koszul, zebranie w listę 10 pozycji, zdjęć koszul, cen, miejsc w których można je kupić.

Zaoszczędzony czas: 3h

Rozwój osobisty

Szkolenia do firmy

Uzyskanie ofert wartościowych szkoleń dla klienta i jego pracowników w zestawieniu z terminami oraz lokalizacjami. Wynegocjowanie preferencyjnej stawki na szkolenie dla 10 osób.

Zaoszczędzony czas: 4h

Rozwój osobisty

Plan dietetyczny

Przegląd popularnych diet i ich wpływ na zdrowie na podstawie dostępnej literatury i artykułów naukowych. Wyszukanie ofert cateringów dietetycznych oraz aplikacji do monitorowania kalorii. Umówienie z polecanym trenerem personalnym.

Zaoszczędzony czas:

Rozwój osobisty

Propozycje na weekend

Przygotowanie zestawienia wydarzeń kulturalnych w wybranej lokalizacji. Zorganizowanie biletów w najlepszym miejscu.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rozwój osobisty

Motywacja

Zebranie 20 motywujących cytatów największych mentorów biznesowych na świecie. Przygotowanie ciekawych grafik z wykorzystaniem tych cytatów.

Zaoszczędzony czas: 3h

Rozwój osobisty

Kompetencje miękkie

Stworzenie listy najbardziej pożądanych kompetencji miękkich w biznesie. Wskazanie możliwości zdobycia tych kompetencji.

Zaoszczędzony czas: 2h

Rozwój osobisty

Prenumerata magazynów branżowych

Stworzenie listy wartościowych magazynów biznesowych. Zorganizowanie prenumeraty z dostawą do biura, dopilnowanie wszystkich formalności oraz płatności za zamówienie.

Zaoszczędzony czas: 3h

skontaktuj się z nami

Porozmawiaj
z doradcą Brella

* pole wymagane

Wypełniając powyższy formularz kontaktowy wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych oraz na kontakt mailowy i telefoniczny w celu przedstawienia oferty przez firmę Brella Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu o numerze NIP 7811939660.

cechy usługi

Dlaczego ludzie
wybierają Brella?

Efektywni przedsiębiorcy, managerowie, freelancerzy, wszystkie osoby, których lista TO-DO wymaga wsparcia zdalnego asystenta.

 • Oszczędność czasu i kosztów
 • Multizadaniowy zespół
 • Obsługa 08:00-18:00
 • Dostęp do zadań 24h/dobę
 • Wielojęzykowa obsługa
 • Bezpieczeństwo i anonimowość
W czym możemy Ci pomóc
Usługi on demand

Specjaliści “na życzenie”

Oprócz podstawowych zadań, które może dla Ciebie zrobić Twój zdalny asystent, są także zaawansowane zlecenia, które realizujemy dzięki dobrze dobranym podwykonawcom. Decyzja zawsze należy do Ciebie.

 • Działania sprzedażowe
 • Profesjonalny maraketing i design
 • Usługi programistyczne
 • Produkcja i edycja video
 • Biegłe tłumaczenia
 • ... i inne (wystarczy, że zapytasz)

Stań się produktywny, a nie zajęty. Zacznij delegować już dziś!