Szukaj w:

Czas na zmiany! 7 kursów za mniej niż 70 zł.

Czas czytania artykułu: 2 minut(y)

Idzie wiosna, a wraz z nią pojawiła się nowa energia! To idealny moment na zmiany. Już wiesz, że postanowienia noworoczne, czyli regularne wizyty na siłowni i restrykcyjna dieta, nie są dla Ciebie. Może warto zatem zainwestować w rozwój swoich umiejętności, które wzmocnią Twoją karierę zawodową? Przed Tobą kilka kursów za mniej niż 70 zł, dzięki którym zdobędziesz unikalne umiejętności. Być może przydadzą się w zdobyciu upragnionej pracy lub staną się powodem do awansu?

Mów

Jak porwać słuchaczy, a współpracowników przekonać do swoich racji? Na te i inne pytania odpowiesz sobie po kursie mówienia publicznego. W jego skład wchodzą cztery segmenty, które przygotują Cię nie tylko na wystąpienia przed dużą publicznością, ale także przybliżą taktykę perswazji.

Kurs mówienia publicznego – $15,00

Zarządzaj

Dobry kierownik projektu prowadzi projekty od A do Z, angażując do tego odpowiednich współpracowników. Ten kurs przybliży Ci tajniki efektywnego zarządzania projektami. Po jego ukończeniu możesz otrzymać certyfikat CAMP®, szczególnie przydatny do awansu.

Kurs prowadzenia projektów CAMP® – $19,00

Języki

Rosyjski, hiszpański, a może chiński czy hindi? Wybierz jeden ze 130 dostępnych języków i razem z native speakerami naucz się nowego języka. Abonament na uTalk jest dożywotni.

Kurs językowy – $19,99

Social marketing

Jak skutecznie połączyć ze sobą social media ze strategiami marketingowymi? O tym najlepiej wiedzą eksperci z Doliny Krzemowej. Na kurs składa się 12 modułów, po których uzyskuje się certyfikat z Silicon Valley Digital Marketing Institute.

Kurs marketingu internetowego – $19,99

Excel

Nieznajomość tego programu w dzisiejszym świecie jest nie do pomyślenia. Dzięki temu kursowi żaden wykres i zestawienie nie będą Ci straszne!

Microsoft Excel Specialist – $15

Fotografuj

Profesjonalne zdjęcia na bloga? Nic tak nie przyciąga czytelników, jak niepowtarzalność i kreatywność. Na tym kursie nauczysz się wielu sztuczek fotograficznych, które pozwolą na podszkolenie warsztatu i tworzenie wyjątkowych fotografii. Prestiżu dodaje fakt, że kurs kończy się certyfikatem z Hollywood Art Institute

Zaciekawi Cię również:  Sekrety Warrena Buffetta, czyli 5 rzeczy, których możesz się nauczyć od człowieka, który zainwestował miliard dolarów w Apple’a

Kurs fotografii– $19

Czytaj

Dzięki tej umiejętności zaoszczędzisz dużo czasu, a jednocześnie lepiej zrozumiesz teksty, które czytasz.

Kurs szybkiego czytania – $14.99

Kursy dostępne są w sklepie Entrepreneur Store. Zniżka będzie obowiązywać tylko przez jakiś czas, więc jeżeli jesteś zdecydowany i zdeterminowany – działaj!

Brella Magazyn

Magazyn dla skutecznych przedsiębiorców oraz kadry managerskiej, wspierający wiedzę w zakresie tematyki ogólnobiznesowej, managerskiej i motywacyjnej. Partnerem bloga jest Brella.pl, której oferta to głównie: Wirtualny asystent, Concierge i Wirtualny sekretariat. Sprawdź cennik i umów się ze swoim doradcą na rozmowę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *