Szukaj w:

Konferencja Reach4.biz Meetup – inwestycje w startupy i spółki młode.

Już 2 czerwca Warszawa otwiera się na inwestorów i startupy.

Konferencja Reach4.biz Meetup – inwestycje w startupy i spółki młode.

 

2 czerwca w warszawskiej Kinotece spotkają się inwestorzy, startupy i instytucje działające w branży startupowej. Konferencja Reach4.biz Meetup jest skierowana do inwestorów indywidualnych zainteresowanych startupami i spółkami młodymi – do tych, którzy zastanawiają się nad rolą anioła biznesu, tych którzy chcieliby zainwestować poprzez fundusz VC czy bezpośrednio przez zakup udziałów spółki oraz tych, którzy patrzą w kierunku rozwiązań crowdfundingowych lub parkietu New Connect.

 

Obserwując coraz większe zainteresowanie startupami wśród polskich inwestorów indywidualnych, zdecydowaliśmy się zorganizować Reach4.biz Meetup – targi i konferencję dedykowaną startupom i inwestorom zainteresowanym startupami. Naszym celem od lat jest edukacja inwestorów w zakresie różnych rodzajów aktywów inwestycyjnych, a startupy i technologie to obszar, którym polski inwestor bardzo aktywnie zaczyna się interesować. – mówi Izabela Kozakiewicz, Redaktor Naczelna reach4.biz, Współorganizatorka konferencji.

 

Reach4.biz Meetup to miejsce, w którym spotkają się inwestorzy indywidualni, przedstawiciele instytucji aktywnych w sektorze startupowym, same startupy, fundusze VC, platformy crowdfundingowe, sieci aniołów biznesu oraz inne podmioty aktywne w branży. To edukacja dla inwestorów i dla startupów i przestrzeń, w której startupy mogą pokazać się inwestorom.

 

Każdy startup otrzymuje własny mini stand i możliwość prezentacji na scenie. Konferencja oferuje wiedzę dla inwestujących w startupy: wykłady i debaty dla inwestorów oraz wiedzę dla samych startupów: o budowaniu relacji inwestor <> founder i o świadomych ścieżkach pozyskiwania finansowania.

 

Konferencja jest kontynuacją naszych wieloletnich działań edukacyjnych skierowanych do inwestorów i dotyczących różnych klas aktywów inwestycyjnych. W marcu tego roku w Krakowie podczas targów inwestycyjnych Invest Cuffs, organizowaliśmy Strefę Startupową, która była testem przed czerwcową konferencją. Invest Cuffs odwiedziło ponad 6000 osób i zainteresowanie startupami przerosło nasze oczekiwania. Wówczas zaprezentowaliśmy 30 młodych pomysłów i przygotowaliśmy 7 debat. – dodaje Marcin Wenus, Założyciel Grupy Medialnej Comparic i Współorganizator konferencji Reach4.biz Meetup.

 

Zaciekawi Cię również:  Konferencja WallStreet 25 on-line – wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć

Czerwcowa edycja zaplanowana jest na prezentację 50 startupów, 20 debat i wykładów, 60 prelegentów, 1500 osób. Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy będą mogli dodatkowo nabyć bilety VIP, które umożliwią dostęp do stref networkingowych i dodatkowych wydarzeń tematycznych organizowanych przez Partnerów wydarzenia.

 

Więcej informacji o konferencji: 

https://reach4.biz/meetup/ 

 

I o aplikacji startupów:

https://reach4.biz/startupy/reach4-biz-meetup-zgloszenia-startupow/

 

_________________________________

Kontakt do Organizatorów:

Izabela Kozakiewicz

Managing Partner iKsync.com 

Redaktor Naczelna reach4.biz 

@: izabela@iksync.com

tel: 510 096 953

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *